Menu
Tablet menu

Certina DS First Lady Seramik Saat

certina-ds-first-lady-seramik-saat1

Saatler kadınların en önemli aksesuarlarından biri ve nasıl giyimin modası varsa saatlerinde modası var. Küçük, büyük, renkli, beyaz, metal veya deri kayışlı seçenekler arasında karar kılmak ise gerçekten zor zanaat.

Çünkü saatler günümüzde hala kadınların kişiliklerini, yaşam tarzlarını bir nebze de olsa yansıtan, kullanan kişiye dair detayları bünyesinde barındıran gerçekten önemli aksesuarlar. Saatler tüm görüntünüzü baştan aşağı değiştirmez ancak kuşkusuz sizi tamamlayacak en önemli aksesuarlardır.

1888’den beri tasarladıkları saatlerle hem kadınların hem de erkeklerin şıklıklarına imzasını atan , kaliteli ve tarz sahibi saatleri ile büyük beğeni toplayan ve İsviçre saat sektörünün öncü firmalarından olan Certina, entelektüel ve güçlü kadınlar için göz kamaştıran bir saat piyasaya sürdü. DS First Lady her yönüyle farklı olmak isteyen kadınlar için benzersiz bir ürün. Öyle ki kolunuzdan çıkarmak istemeyeceksiniz. DS First Lady seramik saat, zamanın gerektirdiklerini başarılı bir şekilde ifade ediyor. Certina DS First Lady, klasik dokunuşların modernize edildiği, kadınsı ruhun sportif bir şıklıkla buluştuğu, kusursuz oranlara sahip üstün performanslı bir tasarım. Rose OVD kaplama, çeyrek daire tasarımı ve seramik kadranıyla eşsiz bir aksesuar.

11

DS First Lady bayanlar için iki farklı kadran modeli tasarlamış; siyah ve beyaz! Kadın ruhunun en güzel şekilde yansıtıldığı beyazın saflığı parlak görünüm ve seramik kaplama ile buluşuyor. Siyahın diğer renklerle olan kontrastı ise biz kadınları fazlasıyla etkiliyor.Rose renginin verdiği sıcaklık onu eşsiz yapan özellikler arasında ilk sırada yer alıyor. Hem sportif hem şık bir görünüme sahip olan DS First Lady ile Certina kadınlara olağanüstü bir tasarım yaratmış. Paslanmaz çelik yapıya, 100 metreye kadar su geçirmez özelliğe ve safir kristal cama sahip bu tasarım Certina markasının efsanevi DS güvenlik teknolojisinin garantisi altına alınmış.

Neden Certina?

Yüzlerce binlerce saat markası var ve hepside farklı fiyat aralığında bulunmakta. Hal böyle olunca ancak hem köklü bir geçmişe sahip olan hem de çağı yakalayan firmalar adından ve kalitesinden söz ettirmeye devam ediyor. Kurth kardeşler tarafından 1888 yılında kurulan Certina’nın saatlerinde üç temel felsefeyi görüyoruz: Güvenilirlik, kesinlik ve inovasyon. Saat endüstrisine öncülük eden Double security DS konsepti ile saatlerine sağlamlık ve dayanıklılık getirdi. Birçok ünlü sporcunun tercihi haline gelen Certina, 2005 yılından beri BMW Sauber F1 takımının resmi partneridir. Spor saatleri segmentinde dünya lideri olan Certina dünyanın en prestijli saat üretim organizasyonu Swatch’ın bir üyesidir.  

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI