Menu
Tablet menu

Nike Lunar Glide +3 Koşu Ayakkabısı

nike-air-lunar-glide

Nike, mükemmelliği arayanlar için tasarladığı LunarGlide+3 koşu ayakkabısıyla yeni sezonda kendini kanıtlayarak piyasaya hızlı bir giriş yaptı.

Rahatlığın ve esnekliğin ön planda olduğu LunarGlide+3 koşu esnasında ayağı yumuşak bir dokunuşla destekleyerek mükemmel bir denge sağlıyor. Esnekliğin yanı sıra nefes alabilen yapısı sayesinde rahatlığın maximum düzeye çıkarıldığı bu koşu ayakkabısı ile sporun tadına varmak size kalıyor. Her ihtiyaca göre spor ayakkabı üreten Nike, koşu sporunun müdavimleri ve yeni başlayanlar için tasarladığı LunarGlide+3 koşu ayakkabısı ile koşu severlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bir ayakkabıda hem rahatlık hem şıklık isteyenler için LunarGlide+3 canlı renkleri ve şık tasarımlarıyla beklentileri tamamiyle karşılıyor.Nike-LunarGlide-Running-Shoe-M

Rahatlık, koşu severlerin bir ayakkabıdan beklediği en büyük özelliktir. LunarGlide+3 rahat ve hafif yapısı sayesinde ayağın hareketlerine uyum sağlıyor ve gereken desteği vererek koşucunun performansını artırıyor. Denge ve destek için tasarlanmış, ayağın hem iç hem de dış yüzeyini destekleyen iki parçalı özel bir tasarım olan‘’Dynamic Support’’ orta taban sistemi koşu esnasında ayağın içe basmasını engelliyor. Ayağın yan kısımlarının dışında tabanının da desteklendiği orta şerit bantları ile ayakların rahat hareket etmeleri sağlanıyor. Özel olarak geliştirilen iç tasarım sayesinde nemlenmeyi ve terlemeyi önlüyor. Orta şerit bantları ile uyumlu hareket eden, özel olarak tasarlanmış iç taban ise ayağı mükemmel bir şekilde kavrıyor. Koşarken yaşanan denge sorunlarını en aza indirgemek için özel olarak tasarlanan’’Dynamic Support” teknolojisi LunarGlide+3 ‘ü iyi bir denge ayakkabısı yapan en önemli özelliği. Koşucunun yaşayabileceği sorunları minimum düzeye indirmek için her detayı özel olarak tasarlanmış LunarGlide+3 koşu ayakkabısı ile koşmak sizin için bir zevke dönüşecek. 10 farklı renk seçeneği ile piyasaya giren LunarGlide+3 koşu ayakkabıları rahatlığı ve şıklığı sayesinde günlük yaşamda da rahatlıkla tercih edilebilir. Birçok sportif alanda rahatlıkla kullanılabilecek olmasının yanı sıra gündelik yaşamda da birçok kıyafetle rahatlıkla kombine edilebilir olması Lunarglide+3’ü öne çıkaran en önemli özelliklerden birisi. Onu sadece koşu parkurlarında değil sokaklarda da göreceğimiz kesin. Hem sporcular hem de kendisini sportif hissedenler için ideal bir model. Uygun renkte alınacak bir kot veya keten pantolonla hem sportif hem de şık bir tarza sahip olabilirsiniz.

nike20lunars

Üstelik profesyonel kalitede bir ayakkabı için fiyatı da oldukça cazip denilebilir. Yıllardır spor marka denince akla ilk gelen isimlerden olan Nike marka kalitesini yine konuşturuyor. Bize ise sadece gidip bir çift edinmek kalıyor.

Öğeyi Oyla
(2 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI