Menu
Tablet menu

Adidas 2012 kış sezonu bayan mont ve erkek ayakkabı modelleri

adidas-2012-kis-sezonu-bayan-mont-ve-erkek-ayakkabiAdidas bayan mont ve yağmurlukları

Adidas deyince akla ilk olarak ayakkabı modelleri gelse de adidas son yıllarda birbirinden şık tasarımlarıyla farklı ürünlerde yeni trendler yaratmayı başarıyor.

Stella McCartney`in 2012 kış sezonu için tasarladığı kışlık montları moda çevrelerinden tam not aldı. Adidas, sportif giyim tarzında neden büyük bir marka olduğunun yanıtını yeni sezon ürünleriyle fazlasıyla veriyor.

2012 kış modası için tasarlanan bayan montlarında her ne kadar sportif öğeler ön plana çıksada klasik kesim modellere fazlasıyla yer verilmiş. Özellikle bel hizasından vücuda tam oturan modeller deneyen adidas, birbirinden şık tasarımlara imza atmayı başarmış görünüyor. Yeni modellerinde çarpıcı bir görünmeyi seven bayanları hedefleyen adidas bu amacına ulaşmış görünüyor. Düz ve şişme montların yanı sıra yeni modellerde şık yağmurluklar ve bir çok spor dalında giyilen formalardan esinlenerek hazırlanan kısa ceket tarzı motifler de yer alıyor. Ürünlerinde sadece görüntüyü değil ergonomik yapıyı ve kullanıcı sağlığını da düşünen adidas, yeni ürünlerinde esnekliği ve konforu sağlamak için daha hafif malzeme kullanarak ürünlerinde izolasyonu ön plana çıkarmayı başarıyor. Adidas’ın avantajları bu kadarla bitmiyor. Soğuk havalarda boğazınızı korumak için terlemeye karşı alınmış yaka önlemlerinin yanı sıra çift yönlü fermuar özelliği, yine soğuklara ve rüzgara karşı önlem amaçlı yüksek yakalı tasarımlar ve primaloft izolasyon özelliğiyle en soğuk aylarda bile sizi sıcak tutacak yeni montlarıyla bir kez daha marka değerinin hakkını veriyor.

Adidas 2012 kış sezonu bayan mont, ceket ve yağmurluk modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Adidas-2012-Bayan-mont-bej-naylonAdidas-2012-Bayan-mont-mavi-beyaz-sisme

Adidas 2012 erkek ayakkabı modelleri

Spor giyinmeyi seviyorsanız ve gündelik giysilerinizin altında spor ayakkabı giymeyi seviyorsanız adidas’ın efsanevi samba modellerinden birini tercih etmenizin zamanı gelmiş demektir. 1980 li yıllarda ilk olarak antreman ve koşu ayakkabısı olarak dizayn edilen samba modelleri daha sonra dünya çapında bir üne ulaşmayı başardı. Birçok pantolonla rahatlıkla kombine edebileceğiniz samba modelleri zarif ve yalın tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Adidas’ın en fazla ürün çeşidi barındıran modellerinin de samba modelleri olduğunu sanırım söylememe gerek yok. Bu, seçim yapmanızı zorlaştırsa da birbirinden zengin modellerin bir arada olması sanırım zor beğenen erkekler için bulunmaz fırsat. Adidasın samba modellerinin bir fenomene dönüşmesi tabi ki tesadüf değil. Samba modellerinin en önemli özelliği zor kış şartlarına kolayca direnebilen kauçuk taban özelliği, ayaklarınızı ferah tutmak için tasarlanmış tam tahıl deriden üretilen üst bölüm ve ayak sağlığı düşünülerek tasarlanan iç astar yapısıdır.

Erkek ayakabısı denilince akla ilk gelen marka olan adidasın 2012 kış modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

 adidas samba_1adidas samba_2

 Adidas erkek koşu ayakkabı modelleri

Günlük yaşamın stresi arttıkça doktor reçelerinde sporun yeri günden güne artıyor. Spor artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi diyebiliriz. Kimimiz yürüyüş yaparken kimimiz halka açık alanlarda koşmayı ya da aletli cimnastik hareketleri yapmayı tercih ediyoruz. Adidas’ın Climacool erkek ayakkabı modelleri günlük olarak spor veya yürüyüş yapan erkekler düşünülerek tasarlanmış. Birbirinden şık renklerin yanı sıra Adidas Climacool modelleri özellikle yüksek tempoda spor yapmayı seven erkeklerin favorisi olmaya aday görünüyor. Spor yaparken ayakların terlemesinin önüne geçmek için neredeyse bir klima görevi gören 360 derecelik bir soğutma sistemi kullanılarak dizayn edilen Adidas’ın yeni modellerinde bunun yanı sıra nemlenmeyi önleyen üst bölüm mevcut. Taban esnekliği ve yumuşak dokusuyla adidas bir kez daha adından söz ettirmeyi başarıyor. Adidas’ın yeni sezon ürünlerinde ayrıca hafif malzeme ve yalıtım da öne çıkan önemli ayrıntılar.

Adidas’ın 2012 kış erkek koşu ayakkabı modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz

Adidas-Erkek-Climacool-Ride-kirmizi-beyazAdidas-Erkek-Climacool-Ride-Sari-Siyah

Adidas'ın 2012 için ürettiği ayakkabı modellerine Adidas 2012 Modelleri başlıklı yazıdan ulaşabilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI