Menu
Tablet menu

Timberland 2012 bot ve ayakkabı modelleri

timberland-2012Kışın soğuk yüzünü hissetmeye başadığımız bugünlerde efsanevi bot ve ayakkabı markası Timberland yeni sezon bot modelleriyle karşımızda.

Felsefesini dayanıklılık ve estetik üzerine kuran Timberland’in yeni sezon botları yine birbirinden şık tasarımlara sahip. Botlarda sıkça görmeye alışkın olduğumuz kahverengi, camel sarısı ve siyahın yanı sıra Timberland’in yeni sezon ürünlerinde haki yeşil, bej ve grinin farklı varyasyonları da mevcut. Farklı beğenilere hitap etmek isteyen Timberland oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle her sezon 7 den 70 e herkesin ilgisini çekecek modeller sunmayı başarıyor. Uzun botların ağırlıkta olduğu Timberland’in yeni sezon ürünlerinde kısa botlar ve sportif modeller de mevcut. Hemen her türlü pantolon çeşidiyle kolayca kombine edebileceğiniz Timberland yeni sezon bot modelleri nubuk ve deriden imal edilerek tüketiciye sunuluyor. Timberland botlarının bir diğer özelliği tabanlarının esnekliği ve sağlamlığı. Kendine has yapısıyla Timberland botları ayak sağlığı açısından da ayrıcalıklara sahip. Yumuşak iç astar yapısının yanı sıra Timberland botlarında bilek esnekliği düşünülerek hazılanmış yastıklı yataklar mevcut. Evet bir arabadan değil Timberland botlarından bahsediyoruz. Tüketici beklentileri düşünülerek hazırlanmış birbirinden şık Timberland yeni sezon modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Timberland-erkek-bot-modelleri-1Timberland-erkek-bot-modelleri-5Timberland-erkek-bot-modelleri-6Timberland-erkek-bot-modelleri-8

Öğeyi Oyla
(2 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI