Menu
Tablet menu

Açık Ayakkabı ve Çorap İkilisi…

betulle-haftanin-kombini-31-ekim

Bu havada açık ayakkabı mı giyilirmiş demeyin, yılın trendini siz de deneyin. Çok sevdiğiniz ama havalar itibariyle giyemediğiniz ayakkabılarınızı elden geçirin. Kışlık giysilerle uyum sağlayacak olan modellere öncelik tanıyın.

. Özellikle açık renkli ve dekoltesi fazla olanları eleyin. Örneğin, koyu renkli ve bantlı modeller işinize daha fazla yarayacaktır. Bilekten bağlı modeller varsa onları da deneyebilirsiniz. Ancak bu ayakkabıların altına çorap seçerken dikkatli olmanız gerek. Çok ince çorapları tercih etmeyin. Özellikle ayak parmaklarınızı çok fazla göstermeyen opak çoraplara yönelin.

Bu kışın çorap modasında desenler ve renkler bir hayli fazla giyeceğiniz elbiseye ya da eteğe göre bunların içinden seçim yapabilirsiniz. Giysileriniz desenliyse düz çoraplardan şaşmayın. Ama eğer sade giysilerden yanaysanız o zaman çorap seçiminde daha özgür olabilirsiniz. Desenli ya dantelli çoraplar kullanabilirsiniz. Bir de bu kışın modası parlak ve simli çoraplar var. Bunları tercih etmek için de yine giysilerinizde sadeliğe yönelin. Aksi halde çok fazla bağıran bir görüntü içerisine girebilirsiniz.

Sezonda yer alan diz hizası etekler farklı kesim ve modelleriyle seçim yapmamızı zorlaştırıyor. Çivit mavisi anvelop etek, siyah külotlu çoraplar ve yüksek topuklu ayakkabılar ile oldukça hoş görünüyor. Zıtlıkların uyumu dediğimiz kavrama şans tanıyor ve üzerine fuşya tonlarında şifon bir gömlek seçiyorum. Gömleğin oldukça sade kesimlere sahip olmasına dikkat ediyorum. Etekte yer alan detaylar yeterli olduğu için daha fazla detaya gerek duymadan sade modellere yöneliyorum. Gömleğin bel kısmını tabii ki içeri sokmanız daha zarif ve nazik bir görünüm yakalamanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca vücudunuzu da daha fit göstereceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Çanta seçiminde pembe bir clutch iyi gider diye düşündüğümden bu modeli seçtim. Ancak siyah veya yine eteğin rengindeki çivit mavisi bir çantaya da yer verebilirsiniz. Hatta renklerden hoşlanıyorsanız üçüncü bir rengi bile deneyebilirsiniz. Sanırım bu sarı olacaktır. Ancak bu tarz giysilerde eleganlığı korumak adına iki renk yeter diye düşünüyorum.

Son olarak giysilerin olmazsa olmazı olan takılarla görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Dediğim gibi renkleri çok fazla karıştırmamak adına sade çizgilere sahip, golden bir küpe seçtim. Çantanın üzerinde yer alan detaylarla da uyum yakalayan bu küpe bence yüzünüze hoş bir ışıltı katacak…!

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI