Menu
Tablet menu

Nerede hangi takım elbise giyilir?

Nerede hangi takım elbise giyilir?Erkeklerin kadınlara oranla giyim konusunda seçeneklerinin daha kısıtlı olduğunu göz önüne alacak olursak, sahip olduklarını da iyi değerlendirmelidirler. Bu bağlamda erkekler için en popüler giysi tabiki takım elbisedir.

Aslında daha öncede belirttğim gibi erkek modasının kadınlarınkine göre zayıf olmasından kaynaklanan zorluklar altında erkekler seçimlerini de iyi yapmalıdır.

Bu yazıda sizlere erkeklerin hangi takım elbiseyi nerede giyebileceğinden bahsedeceğim.

 Takım elbise giymeye karar verdiyseniz bir mağazaya giderek rastgele bir takım elbise alma hatasına düşmeyin. Alacağınız ilk takım elbise standarda yakın, renk olarakta hemen hemen orta gri tonlarına yakın olmalıdır. Mümkün mertebe seçeceğiniz modelin en fazla 2 düğmesi olmasına özen gösterin. Bu şekilde bir takımn elbise tgavsiye edilmesinin sebebi ise bu tür bir takım elbise hemen hemen bir çok gömlek ve kıravatla uyumlu olduğu gibi ceketli veya ceketsiz de kullanılabilmesidir. Eğer çok iddialı bir takı elbise seçerseniz bu takım elbisenin giyilebileceği alanları daralttığınızdan farklı yerlerde giymek üzere bir kaç tane takım elbise almak durumunda kalırsınız.

Peki, hangi etkinlikte, ya da nerde nasıl bir takım elbise giymelisiniz? Takım elbisenin kullanışı karmaşık değildir; eğer ofis gibi bir ortamda veya çalışma arkadaşlarınızla bulunacağınız bir iş yemeğinde veya toplantılarda mümkün mertebe pastel tonlarının hakim olduğu mat renkler seçmelisiniz. Ancak, eğer bulunacağınız etkinlik gece kulübü veya akşam yemeği gibi bir gece etkinliği ise bu durumda takım elbisenizin kumaşının daha parlak olması önerilir. Kadınların da gece kıyafetlerinin parlak  ve iddialı olacağını göz öneünde bulundurursanız mat renklerde kullanacağınız bir kumnaş takım elbise sizi gecenin sıradan bir adamı statüsüne koyacaktır. İddialı kıyafetlerin bulunacağı bir ortamda takım elbise giymeye karar verirseniz, sizin de parlak bir takım elbiseyle gecede bulunmanız gerekir.

Yazın ise keten veya ketenle karışık koton kumaşdan imal edilmiş bir takım elbise iyi bir seçim olacaktır. Eğer atletik bir yapıya sahipseniz yazın spor kesimli bir takım elbiseyi güvenle giyebilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(6 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI