Menu
Tablet menu

Trend : Yırtmaçlı Etek ve Elbiseler

yirtmacli-etek-ve-elbiseler 2011-2012 sonbahar-kış modasının en yeni ve en gözde trendlerinden biri yırtmaçlı etek ve elbiseler oldu. 90’lı yıllarda sıklıkla kullanılan bu detay şimdi birçok giyside ve neredeyse günün her saatinde kullanılıyor.

Kumaş eteklerde ve uzun elbiselerde daha fazla öne çıkıyor. Gece elbiselerinde daha derin yırtmaçlar tercih edilirken, günlük elbise ve eteklerde ise daha ölçülü bir şekilde kullanılıyor.

Eğer yırtmaçlı giysileri gündüz kullanmak istiyor ve çok fazla dikkat çekmek istemiyorsanız, opak çoraplarla destekleyerek daha rahat edebilirsiniz. Yüksek topuklu ayakkabı ve bootielerle çok şık duran bu detay, kadınsı ve zarif bir görünüm yakalamanıza olanak sağlıyor.

Boyunuz çok fazla uzun değilse diz hizasında olan ya da daha kısa olanları tercih edebilirsiniz. Boy konusunda sıkıntınız yoksa uzun modelleri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Gündüz gömleklerle ve bluzlarla birlikte kullanabileceğiniz etekleri şık kemerlerle birlikte tamamlayarak bel bölgenizi vurgulayabilirsiniz.

Derin yırtmaçlı olmamak kaydıyla, iş yerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz etekleri, beyaz gömlekler ve mini hırkalar ile kombine edebilirsiniz. Klasik formdaki siyah topuklu ayakkabılar ile de daha hoş görünmeniz mümkün.

Gece elbiselerinde ise biraz daha derin yırtmaçları kullanabilirsiniz. Tabii bu tarz yırtmaçları kullanmak için vücudunuza güvenmeniz gerekiyor. Özellikle fit ve şekilli bacaklara sahipseniz biraz daha şanslısınız demektir. Aksi takdirde bir süre egzersiz ve inceltici kremlerden destek almanız gerekebilir. Bütün bunların alternatifi olarak daha sıkı bir görünüm veren ve bir bedene kadar daha ince gösteren çoraplardan da kullanabilirsiniz. Bu çoraplar özel dokusu ve korseli yapısı ile gerçekten daha düzgün bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Şıklığın ve ihtişamın zirveye çıktığı 2011-2012 sonbahar-kış sezonu iddialı ve gösterişli bayanların yılı olacak gibi görünüyor.

trend-alarm-yirtmac-02

trend-alarm-yirtmac-03

trend-alarm-yirtmac-06

trend-alarm-yirtmac-01

Öğeyi Oyla
(3 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI