Menu
Tablet menu

Giysilerde Metal İstilası

metalik-renk-modasiAltın sarısı, metalik gri ya da parlak metalik mavi… Hangisini seçerseniz seçin ama yılın trendlerden uzak kalmayın. Çünkü bu kış modada metalik rüzgarları esiyor.

Sabah sabah parlak bir pantolon giyilir mi demeyin ya da spora giderken hiç parlak bir eşofman üstü olur mu diye düşünmeyin. Bu kış bütün kurallarınızı yıkacaksınız. Günlük olarak kullandığınız çantanız altın sarısı bir renkte olacak ya da spor ayakkabınız metalik gri renklerde ışıldayacak. 

Gecesi gündüzü kalmayan metalik ve parlak renkler bir arada bile kullanılabiliyor. Metalik birkaç renkten oluşan tasarımlar da mevcut. Ama kendinizde o cesareti bulamıyorsanız, tek bir metalik renkle de pekâlâ yetinebilirsiniz.

Özellikle metalik tonlardaki bluzlar ve pantolonlar artık bir çok markanın koleksiyonlarında yer alıyor. Hatta bu tonlardaki blazer ceketlere bile rastlayabilirsiniz. Tabii baştan aşağı metalik renklerde giyinmek aşırıya kaçabilir ama birkaç parçada kullanmanızda hiçbir sakınca yok. Örneğin metalik tonlarda bir pantolon giydiyseniz, altına düz renk bir ayakkabı ekleyebilir ve yine metalik tonlarda küçük bir çanta ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Kullanacağınız tonu seçerken biraz da cilt renginize uygun seçimler yapmaya dikkat etmelisiniz. Bu şekilde sizinle birebir uyum sağlayan bir görüntü yakalayabilirsiniz. Örneğin cilt renginiz soğuk bir tonda ise gümüş tonları sizde daha iyi duracaktır. Cilt tonunuz sıcak bir renkte ise altın tonları sizi daha iyi ve ışıl ışıl gösterecektir.

Eğer bu trendi daha kolay yakalamak ve stilinizden uzaklaşmak istemiyosanız, öncelikle sık kullandığınız ve tarzınızı yansıtan parçaların metalik renklerde olanlarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Örneğin, büyük hobo çantaları seviyorsanız bunların metalik renklerde olanlarından bir tane edinebilirsiniz ya da sapor ayakkabıdan vazgeçemiyorsanız, yine ünlü spor mağazalarında parlak metalik tonlarda spor ayakkabıları kolaylıkla bulabilrsiniz. Böylece, hem tarzınızdan uzaklaşmamış olursunuz hem de bu gözalıcı ve eğlenceli trendden uzak kalmazsınız.

giysilerde-metal-istilasi-acne-01

giysilerde-metal-istilasi-balmain-10

giysilerde-metal-istilasi-etro-02

giysilerde-metal-istilasi-givenchy-11

giysilerde-metal-istilasi-gucci-03

giysilerde-metal-istilasi-jil-sander-06

giysilerde-metal-istilasi-nike-07

giysilerde-metal-istilasi-oscar-dela-renta-04

giysilerde-metal-istilasi-zara-09

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI