Menu
Tablet menu

Ünlü Kadınların Güzellik Sırları-1

unlu-kadinlarin-guzellik-sirlari
Bu kadınları kameralar karşısında gördüğümüzde imrenerek bakıyoruz ve “Acaba hangi rimeli sürdü ki bu kadar uzun kirpikleri var”, “Cildi nasıl bu denli bakımlı olabiliyor?”, “Onun da hayran olduğu bir kadın var mıdır?” Gibi birçok soru geçiyor aklımızdan. İşte hayranı olduğumuz Blake Lively ve Heidi Klum’un güzellik sırları…

1.BLAKE LIVELY

ün

Gossip Girl dizisinde Serena Van der Woodsen her ne kadar geçtiğimiz pazartesi hayatımızdan çıkmış olsa da Blake Lively endamlı ve güzel sarışın imajına bir parfüm markasının yüzü olarak devam ediyor. Blake Lively hakkında merak ettikleriniz…

ün1

-Yataktan kalkmışçasına dağınık ve umursamaz ancak uzun zaman üzerinde uğraşılmışçasına bir saç stili var güzel oyuncunun. Şapka taktığı zaman bile saçları açıksa insanların onun kim olduğunu fark eden oyuncu, sokakta yürürken hayranlarının önce saçlarına daha sonra yüzüne dikkat ederek onun kim olduğunu anladıklarını söylüyor. Saçlarını tamamen şapkasının içine soktuğu zamansa kimse onu tanıyamıyor.

ün2

-Blake Lively her ne kadar güzel fiziği ile göz doldursa da ne yazık ki o da bizler gibi yemek yemeyi çok seviyor ve sağlıklı beslenmiyor. Üstelik de tatlıya karşı zaafı var. Oyuncu ergenlik günlerinde de yemek yemeyi çok sevdiğini hatta yemek yedikten sonra midesinde yer kalmadığı için yemeklerden önce tatlı yediğini açıklamış.

ün3

Gucci, Premiére Eau De Parfüm 75 ml. Fiyatı: 274 TL

-Gucci markasının yeni parfümü Premiére’nin reklam yüzü olan Lively parfümün içerisinde bulunan turunçgiller ve deri notaları sayesinde, yumuşak, duygusal, güçlü ve etkili bir havaya sahip olan bu kokuyu oldukça sevmiş ve bu da onun parfümün reklam yüzü olmayı kabul etmesinde oldukça etkili olmuş. Parfümün en güzel yanı ise bu kokuyu çıkıp dışarı çıktığınızda bir yerden geçerken muhakkak kokunuzu bırakacak olmanız!

ün4

-Çimenler yeni kesildiği anda ortaya keskin bir koku çıkar bilir misiniz? İşte Lively bu kokuyu oldukça maskülen bulup, geçtiğimiz yıl evlendiği kocasının da bu denli keskin bir kokusunun olmasını istiyormuş!

ün5

-Salma Hayek’in en büyük hayranlarından biri olan Lively, Hayek’in bu güne kadar gördüğü en farklı ve kadınsı vücuda sahip olduğunu bile söylüyor. Dahası da var ona “Kız arkadaşım Salma Hayek” Diye hitap ediyormuş ve hatta telefonunda da bu şekilde kayıtlıymış!

Blake Lively’nin Favori Ürünleri

1.Opi Nail Lacquer Oje

ün6

Red House Blues ve No Room for the Blues Fiyatı: 32 TL

Lively manikürcüsü Elle’nin ona verdiği bir sırrı uyguluyor tırnakları için. Tırnaklarının daha canlı ve ellerinin daha sağlıklı görünmesi adına her zaman koyu renk oje sürüyor ve onun üzerine de açık renkle bir kat uyguluyor. Hepsi bu kadar!

2.Chanel Inimitable Maskara,

ün8

Uzun ve dip kirpiklerinize ulaşabilmenizi sağlayacak sivri bir uca sahip olan bu maskara Blake Lively’nin sihirli saydığı ürünler arasında yer alıyor. Çünkü uyguladığınız an kirpikleriniz sizi bile şaşırtacak şekilde hacim kazanıyor ve uzuyor. Fiyatı ise yalnızca 90 TL…

3.Kérastese Chroma Captive Saç Maskesi

ün9

Lively bu maske sayesinde daha sağlıklı ve göz alıcı saçlara sahip olduğunu açıklamış. Bu maskeyi saçlarına uyguladıktan sonra hemen topuz yapan güzel oyuncu, maskesinin kendiliğinden kurumasını bekliyor ve daha sonra duruluyormuş! (Fiyatı: 99,90 TL)

4.Giorgio Armani High Precision Retouch Kapatıcı

ün10

Lively’nin fotoğraflarına baktığınızda hiç ne kadar doğal bir cilde sahip olduğuna dikkat ettiniz mi? Armani’nin kapatıcını kullanan Lively bu ürün hakkında; “Yoğun bir kapatıcı etkiye sahip olmasının yanı sıra hiç makyaj yapmamışsınız gibi doğal bir görünüme de kavuşmanızı sağlıyor.” Diyor. (Fiyatı: 98 TL)

5.La Mer Vücut Kremi

ün11

Birçok ünlü yıldız gibi La Mer Lively’nin de favorileri arasında… Bu krem ile kadife gibi bir cilde sahip olabilirsiniz! (Fiyatı: 375 TL)

6.Mason Pearson Popular Mixture Saç Fırçası

ün12

Birçok kadın hemen kabaran, bozulan saçlarını kontrol altında tutmak için yumuşak uçlu bir tarak kullanmayı tercih ederken Lively saçlarını fırça ile tarıyor. Çünkü tarak saçlara zarar verirken fırça hem saçları yıpratmıyor hem de saçların kontrollü bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. (Fiyatı: 170 Dolar)

2.HEIDI KLUM

ün13

Yaşına rağmen hala genç bir görüntüye ve muhteşem bir fiziğe sahip olan Heidi Klum hakkında bilmedikleriniz…

ün14

-Heidi Klum’un 38 yaşında, dört çocuğu olan bir anne olduğuna inanmak oldukça zor. Çünkü bugün hala daha 13 yıl önce “Sports Illustrated” kapağına poz veren halinden hiçbir farkı yok. Klum’un sırrı ise aslında oldukça basit; bol bol hareket ediyor ve sağlıksız besinleri tüketmemeye özen gösteriyor. Üstelik ünlüler dünyasında olup da alkol geçmişi olmayan nadir kadınlardan biri… Klum belli bir düzene göre besleniyor. Örneğin gün içerisinde dışarı çıkıyorsa yanına doğranmış sebze, meyve ya da evde sıkılmış taze meyve suları gibi atıştırmalıklar alıyor. Eğer bunları yapmamış ve çok acıkmışsa pizza yiyor.

ün15

-Yalnızca yemek alışkanlıkları ile ilgili bu istikrarı göstermiyor, Klum’un stili ile ilgili de bir düzeni var. Bir yılbaşı ağacı gibi bir görüntüye sahip olmanın doğasında olduğunu söyleyen Klum her şeyi bir arada kullanmak, bambaşka şeyleri takıp takıştırmaktan hoşlanıyor. Birbirinden farklı kıyafetler giyip farklı aksesuarlar kullansa da tek bir parçaya odaklandığını söyleyen Klum; sade bir kıyafet giymişse makyaj ve saçını abartıyor.

ün16

Shine by Heidi Klum Parfüm Fiyatı: 35 Dolar

-Feminen ve maskülen unsurları bir arada kullanmayı seven Klum; bu özelliğini yeni parfümü “Shine by Heidi Klum” içinde bizlere sunmuş. Parfümün içerisinde bulunan biber taneleri Heidi’nin erkeksi zambak çiçeği ise kadınsı yönünü ön plana çıkartıyor. Yani bu koku ne çok tatlı bir kadın ne de çok taze bir erkek kokusu…

ün17

-Her sene mutlaka bir kez kakülleri ile karşımıza çıkan Klum: “Önce kestiriyorum sonra uzatıyorum, sonra tekrar kestirip yeniden uzatmaya karar veriyorum.” Diyor. Klum ister çene de bitsin ister yana taranmış olsun kakul kullanmak konusunda uzman olduğunu düşünüyor.

Heidi Klum’un Favorileri

1.Anastasia Beverly Hills Kaş Jeli

ün18

Bu ürünü hem kaş hem de alın çizgileri etrafında sabitlemek için kullanıyor Klum. (Fiyatı 40 TL)

2.Shu Uemura Kirpik Kıvırıcı

ün19

Tıpkı Klum’da bizim gibi kivrik kıvırıcısız yapayan kadınlar arasında… Bu ürünün kirpiklerini mükemmel bir biçimde kıvırdığını söyleyen Klum, plastik ve ısıtmalı olanlarla kıyaslanamayacak kadar iyi olduğunu düşünüyor. “Plastik ve ısıtmalı kirpik kıvırıcıların kirpiklerinizi dökme ihtimali çok yüksektir. Kirpiklerinize özen göstermeli ve onlar için en iyi ürünü bulmalısınız.” Diyor Klum. (Fiyatı 35 TL)

3.Astor Mono Couture Far

ün20

Etkili bir görünüme sahip olmak isterse mavi rengi, daha doğal ve sade bir görünüme sahip olmak isterse ise mor renk far kullanmayı tercih ediyor Klum.

4.Colgate Wisp Minik Diş Fırçası

ün21

Diş sağlına dikkat etmek ve beyaz dişlere sahip olmanın bir kadının başlıca özen göstermesi gereken konular olduğunu düşünen Klum, dişlerini fırçalamak için zamanı olmasa dahi en azından nefesini tazelemek için bu ürünü kullanıyor.

5.Caudalié Beauty Elixir

ün22

Oldukça yoğun bir yaşantıya sahip olan Klum, cildinin matlaşıp cansız görünmemesi adına gözenekleri sıkılaştıran ve cilde enerji veren bu cilt spreyini mutlaka yanında taşıyor. (Fiyatı: 105 TL)

Öğeyi Oyla
(5 oy)
Ece

Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI