Menu
Tablet menu

Haftanın Kombini (30)

Vahşi Moda; Leopar, Yılan Desenleri…

betulle-haftanin-kombini-20-kasim

İçinde bulunduğumuz sonbahar-kış sezonunda vahşi doğadan izler taşıyan parçalar her yanımızı sarmış durumda. Leopar desenler, hayvansal baskılar ve yılan derisi görünümlü aksesuarlar bunlardan sadece birkaç tanesi. Genel olarak “animal print” adını verdiğimiz bu trend ruhunda asilik ve biraz da kışkırtıcılık taşıyanlar için vazgeçilmez halinde. Eğer sizde bu vahşi doğadan etkileniyor ve uzak kalmayı istemiyorsanız önerilerime bir göz atın.

Devamını oku...

Sonbaharın Hediyesi; Koyu Renk Rujlar…

betulle-haftanin-kombini-14-kasim

2011-2012 Sonbahar-kış sezonunda makyaj modasında öne çıkan trendlerden biri bu hafta karşınızda… Koyu renk ve özellikle bordo tonlarındaki rujlar. Kırmızı rujun modası hiç geçmezken bu yıl kırmızıların tonları iyice koyulaşmaya başladı ve bordo tonlardan siyaha kadar uzanan bir yelpazede devam ediyor. Yani anlayacağınız ne kadar koyu olursa o kadar makbul. Hem de bu rujları sadece akşam ve gece değil gündüz de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabii ki bazı kurallara dikkat etmek şartı ile…

Devamını oku...

Kırmızı, Işıltı, ve Elbise...

betulle-haftanin-kombini-8-kasim

Şıklığın vazgeçilmez ve en kolay yoludur iyi kesimli bir elbiseye sahip olmak… Bir kadının kadın gibi görünmesini sağlayan tek kıyafet olma özelliğine sahip olan elbiseler aynı zamanda tek parça giyinmenin verdiği rahatlık ile birleşir ve daha da vazgeçilemez olur. Kadın vücudunu en güzel formda göstermekte ve kişinin tarzını yansıtmakta oldukça başarılı olan elbiseler günlük hayatta olduğu kadar özel günlerimizde de eşlik ederler bize.

Devamını oku...

Deri Etek: Asi ve Çekici...

betulle haftanin_kombini_24.10.2011

Herkese merhabalar, soğuk havanın kendini iyice hissettirmeye başladığı şu günlerde, deriden oluşan etek, mont, yelek gibi giysileri kullanmaya başladık. Her ne kadar deri montları uzun zamandır gardıroplarımızdan eksik etmesek de, deri etekleri gündelik olarak kullanmaya başlayalı çok da uzun zaman olmadı. Özellikle, geçtiğimiz kış mevsiminden beri popülaritesini koruyan deri etekler, iddialı, çekici ve kendine güvenen bayanların favorisi olmuş durumda.

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI