Menu
Tablet menu

Asimetrik Kesimli Etekler; Gündüz Şıklığı...

Yeni sezonda asimetrik kesimli etek ve elbiselere sıkça rastlayabilirsiniz. Eğer değişikliklerden hoşlanıyorsanız, ve farklı kesimleri denemeyi seviyorsanız, asimetrik kesimli etek ve elbiseler çok hoşunuza gidecektir.

Ruhunuzdaki değişken ve yenilikçi kadını ön plana çıkarak biraz da asilik kokan bu kesimler tarzınızı yansıtmanız için iyi bir seçim olabilir. Tabii o kadar çok çeşidi var ki bu giysilerin, içlerinden size ve vücut yapınıza eb uygun olanlarını seçerek işe başlayabilirsiniz. Örneğin bacak boyunuz yeterince uzun ise; ön kısmı daha kısa arka kısmı ise uzun olan elbise ve etekleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Eğer daha kısa bacaklara sahip iseniz, yüksek belli asimetrik eteklerden zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Bu hafta "Haftanın Kombini" nde asimetrik kesimlere sahip, günlük bir etek kullandım. Bu tarz etekleri gündüz okula, gezmeye ya da alışverişe giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üst kısmına ise rahat edebileceğiniz bluzlar ya da gömlekler seçebilirsiniz. Böylece rahat ve şık olan stilinizi tamamlamış olursunuz.

Ben bu asimetrik kesimli eteğin üzerine, son bir kaç sezondur oldukça tercih edilen ama aslında her daim giyilebilen denim bir gömlek seçtim. Bu gömlekleri artık sadece sportif giysilerle ve jeanlerle değil basic parçalarla bile birlikte kullanabiliyoruz. Örneğin hoş bir kumaş pantolonun üzerine denim bir gömlek ve yine onun üzerine de hoş blazer giyebiliriz. Tabii ki burada giydiğiniz denim gömleğin tarzı ve stili de önemli bir yere sahip. Biraz daha sade çizgilere sahip iyi yıkamalı bir denim gömleği bir çok giysi ile kombine etmek mümkün.

Asimetrik kesimli etek ve elbiselerle birlikte kullanacağınız ayakkabı seçimine de dikkat etmelisiniz. Özellikle kombindeki gibi rahat kesimli eteklerle düz ya da topuklu botları kullanabilirsiniz. Eğer topukludan yana seçim yapmak istiyorsanız, "lace up" adını verdiğimiz önden ipli botları seçeçerek hoş bir birliktelik sağlayabilirsiniz. Ya da kombinde yer alan türden, düz ve rahat botlardan seçim yapabilirsiniz. Bu botlar bütün günü ayaklarınızı yormadan, özgürce geçirmenize olanak sağlayacaktır.

Çanta seçiminizi çok gösterişe kaçmadan daha konforlu modellerden yana kullanarak, yanınızda taşıyacağınız tüm eşyalara çantanızda yer verebilirsiniz. Malum küçük çantalar içine anahtar ve telefon ve cüzdan dışında pek bir şey almıyor. Bir çoğu cüzdanlara bile yer imkanı tanımıyor!

Serin havaları yaşadığımız şu günlerde kalın hırkalarla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Zaten bu aralar hırkalar da artık her giysinin tamamlayıcısı haline gelmiş durumda. Abiye bir giysiyi bile şık bir hırkayla tamamlamak ve soğuktan korunmak mümkün.

Aksesuar seçimine gelince, deri kayışlı saat ya da bilekliklerle botlarınızın ve oluşturduğunuz asi havanın etkisini arttırabilirsiniz. Zımbalar ve metal detaylar bu konuda imdadınıza koşacaktır...

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI