Menu
Tablet menu

Kalem Eteklerle Kadınsı ve Zarif Görünün

betulle-haftanin-kombini-26-aralik

Zarifliğin ve kadınsı görünümün tartışmasız en şık seçimidir kalem etekler. Genel anlamda bir vücut tipine de kolayca uyum sağlayan kalem etekler, 2012 kış sezonunda da yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Günlük yaşantınızda ya da iş hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz kalem etekler bir sihir gibi sizi incecik gösterebilir. Tabii bunun için öncelikle vücut tipinizi tanımanız ve buna uygun seçim yapmanız gerekecektir. Bacak boyunuz çok uzun değilse kalem eteğinizi dizinizin tam üzerinde tercih etmelisiniz. Eğer bacaklarınız müsaitse, diz altında biten kalem etekler de size çok yakışacaktır.

Genelde topuklu stilettolarla giyebileceğiniz kalem etekleri tarzınıza ve havaya göre göre, bootielerle ya da uzun çizmelerle de kombin edebilirsiniz. Ama altına giyeceğiniz ayakkabı seçiminiz mutlaka topuklu olmalı. Uzun ve ince görünmenin en önemli noktalarından biri de budur.

Kalem eteğinizi seçerken kendi zevkinizi ve tarzınızı da konuşturabilirsiniz. Örneğin, koyu renkleri ve klasik çizgileri kendinize yakın bulmuyorsanız, pembe, kırmız, yeşil gibi daha canlı ve göz alıcı tonları deneyebilirsiniz. Ya da kalem eteğinizi istediğiniz desende ya da size uygun detaylarla hareketlendirebilesilersiniz.

İçerisine giyeceğiniz, şifon bir gömlek ya da sade kesim bir bluz ile tüm gün hatta akşam istediğiniz yere gidebilirsiniz. Belinizi vurgulamak isterseniz de üzerine hoş bir kemerle farklılık katabilirsiniz. Yine havaların soğuk olması dolayısıyla üzerinize uzun bir kaban almanız gerekecektir. Burada ise seçiminizi eteğinizin rengini ve tarzını göz önünde bulundurarak yapmanız gerekecektir.

2012 kış sezonunda çok sık karşınıza çıkacak olan kalem etekleri giymeye cesaret edemiyorsanız; bu konuda size ufak bir tüyo verebilirim. Artık birçok mağazada satılan korse tarzındaki çorapları giyerek anında bir beden daha ince ve çok daha fit görünebilirsiniz. Mutlaka deneyin…

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI