Menu
Tablet menu

Dantel Modası Devam Ediyor…

betulle-haftanin-kombini-22-ocak

Birkaç sezondur popülerliğini koruyan dantel detaylardan hoşlanıyorsanız, üzülmeyin. Dantel modası geçiciliğe kendini feda etmedi; bizimle olmaya devam ediyor!

Her sezon modada yeni trendler oluşur ve en fazla bir ya da iki sezon geçtikten sonra artık kullanılmaz ve ilgi çekmez hale gelirler. Bazıları bu kadar bile sürmez ve ortaya çıktığı sezon yine modanın geçmişine gömülmekten kendini kurtaramaz. Ancak en az dört sezondur popülerliğini koruyan dantel, bunlardan çok farklı olduğunu bizlere kanıtlamış oldu. Biz kadınlar zaten içimizde bir yerlerde var olan inceliği ve zarifliği ortaya çıkaran dantelden vazgeçemedik. Gerek bir elbisede sonuna kadar yaşadık verdiği duyguları gerekse sadece küçük bir çantada yaklaştık ve yanımızda taşıdık onu…

İçinde bulunduğumuz kış sezonunda da gardırobunuzda yer alan dantel detaylı giysileriniz varsa, yeni kombinler yaparak canlandırın havanızı. Modası geçti falan diye de düşünmeyin hiç, daha uzun bir süre devam edecek danteller öyle görünüyor.

Tarzınıza, yaşınıza ve stilinize uygun olarak yapacağınız seçimler sizi her zamankinden çok daha iyi gösterecektir. Dantel giysilerin sadece ultra feminen bir havası var sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Evet, dantelin kadınsı bir havası olduğu doğru ancak onu tamamlayacağınız parçalara ve aksesuarlara göre farklı tarzlara da bürünmeniz mümkün. Ayrıca dantellerin sadece özel günlerde ve gecelerde giyilebileceği gibi yanlış bir fikri de çıkarın hemen aklınızdan.

Bu hafta hazırladığım kombin önerisinde; dantel detaylara sahip çok hoş ve aynı zamanda da çok şirin bir etek yer alıyor. Örneğin bu tarz bir eteği gündüz giyebileceğiniz şifon ya da krep bir gömlekle tamamlayabilirsiniz. Böylece gündüz şıklığınızı dantellerle süslemiş olursunuz. Altına giyeceğiniz düz hatlara sahip siyah bir topuklu ayakkabı bacaklarınız daha uzun gösterecek ve aynı zamanda da eteğinizin daha hoş görünmesini sağlayacaktır. Bu tarzdaki dantel etek ya da elbiseleri asla fazla gösterişli ve abartılı ayakkabılarla tamamlamayın, göz yormaktan başka bir işe yaramazsınız.

Gömlek ve stilettolarla tamamladığınız eteğinizi, gündüze uydurmanın ve hatta biraz asileştirmenin yolu onu deri ceketlerle tamamlamaktır. Kısa deri ceketinizi üzerinize alarak, hem gündüz havası yakalamış hem de tarzınızı yansıtmış olacaksınız.

Son olarak giysilerin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan çantanızı ve takılarınızı seçerek kusursuzluğa yaklaşabilirsiniz. Bu tarz bir kombinle çok büyük ve günlük çantalar önermiyorum çünkü giysileriniz her ne kadar gündüze uyum sağlasa da, bir Jean ya da günlük bir elbise giymiş değilsiniz. Bu yüzden daha küçük ya da daha özel formlara sahip çantalar seçmelisiniz. Zira aksesuarlarınızda da durum böyledir…

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI