Menu
Tablet menu

Bahara Yaklaşırken; Pastel, Rahat ve Işıltılı…

betulle-haftanin-kombini-4-mart

Bahar yaklaşırken, içinizdeki coşkuyu dinginlikle birleştiren giysilere sarın kendinizi. Pastel tonlardan, metalik takılardan ve hayvansal baskılardan ilham alın…

Havaların ısınmasıyla kat kat giysilerden, uzun çizmelerden uzaklaşabilirsiniz biraz. Enerjinizi dışarı yansıtmanızı sağlayacak, sonsuz hareket özgürlüğü sağlayan rahat ve düz Oxford ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz seçiminizi.

Animal print desenler, hem içinizdeki asi ruhu hem de modaya olan düşkünlüğünüzü gözler önüne sermeye yetecektir. Topuklulardan sıkıldıysanız ayaklarınıza dinlenmeleri için de biraz süre vermiş olursunuz.

İlkbahar-yaz sezonunun ön plana çıkacak rengi nane yeşilini pantolonunuzda kullanabilirsiniz.  Hem pastel renklerin verdiği huzuru içselleştirir hem de üzerinizde yeni sezondan ipuçları taşıyabilirsiniz. Yüksek beller ve yerleri süpüren bol paçalar boyunuzu devasa göstermekte oldukça etkilidir.

İçerisine makyaj çantanızdan, ajandanıza kadar her şeyinizi alabilecek büyük bir çanta tüm gün rahat etmenizi sağlayacaktır. Hele de limonun en tatlı sarısından aldıysa rengini, tadından yenmez artık…

Havalara aldanıp incecik tişörtlere sarılmak yerine, biraz daha korunaklı olmanızı sağlayacak trikolardan faydalanabilirsiniz. İlkbahar ve yaz aylarında kullanmayı çok sevdiğiniz çizgililer severek eşlik edecektir size.

Son dokunuşlarınızı, rengini güneşten alan parlak altın takılarla yapın. Boynu saran gösterişli kolyeler ve yüksek belli pantolonunuza eşlik edecek ince bir kemer ışıltınızı tamamlamaya yetecektir.  

Tüm bunlarla uğraşırken; asıl ışıltının gözlerinizde saklı olduğunu unutmayın!                                   

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI