Menu
Tablet menu

Tanda Regenerate Anti-Aging'le yaslanmanıın onune gecin!

Cildinizin daha genç, canlı ve pürüssüz görünmesini ister misiniz? Eve, doğru duydunuz. Yaşlanmanın etkileri giderilebilir.   sistemi devrimci devrimci ışık tedavisi sistemi ile karşımıza çıktı. Arık kendi kendinize yüzünüzdeki kırışıklıkları giderebileceksiniz.

Amerika'da yıllardır cilt bakımı konusununda çalışan Tanda yeni ürünü olan Tanda Regenerate Anti-Aging ışık terapisini satışa çıkararak cildinde yaşlanma ile oluşan ince çizgi izlerini veya kırışıklıklarını gidermek, daha genç bir cilde sahip olmak isteyen bir çok insana büyük bir fırsat verdi.


Dermotologlar, plastik cerrahlar ve cilt konusunun uzmanları gelişmekte olan cilt tedavileri yöntemleri üzerine yıllardır çalışıyorlar. Cilt kırışıklıklarını önlemek için bir çok ürün üretildi. Son yılların en gözde yöntemlerinden biri ise ışıkla tedavi (fototreapi) yöntemi oldu.


Tanda bu konuda bir devrim yaparak ışık tedavi yöntemini küçük aletlere sığdırdı. Işıkla tedavi yönntemi için özel labaratuarlara gitektense artık kendiniz evinizde bu yöntemi kullanabileceksiniz. Tanda Regenerate Anti-Aging ışık tedavisi, kırmızı LED ışığı yöntemini kullanarak cildinizeki çizgileri, renkleri ve tonları iyileştirmenize yardım ediyor. Evinizde gerçekleştirebileceğiniz bu yöntemde 30 gün sonra sonuç alabileceksiniz. Her ne kadar her gün aynanın karşısına geçerek yüzünüzdeki geişmeleri izlemek istesenizde ürünün sonuçları ancak 30 günlük bir zaman zarfından sonra daha iyi görülebiliyor. Fakat yüzünüzde gerçekleşecek olan bu değişimler kişiden kişiye değişebildiği için, her kullanıcını sonuç alma süresi değişkenlik gösterebilecektir.

"Tanda Regenerate Anti-Aging Light Therapy" ürününü kullanmadan önce mutlaka ürünün kiti içinde gelen kullanıcı klavuzunu mutlaka okuyun.


Sonuç olarak, eğer yüzünüzde şikayetçi olduğunuz istenmeyen çizgiler ve benzeri problemler varsa Tanda Regenerate Anti-Aging ışık tedavisi ürünü kullanabilirsiniz. Türkiye'de satışının olup olmadığı konusunda bilgim yok. Fakat dilerseniz ürünü amazon.com sitesinden satın alabilirsiniz. Ürünün şu anki fiyatı 275$ 'dır. Direk satış sayfasına ulaşın: Tanda Regenerate Anti-Aging Light Therapy

 

Son Düzenlenme
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI