Menu
Tablet menu

Saç (26)

KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ

keratin bakimi brezilya fonu
Saçlarımız için zaman zaman biribirinden farklı saç bakım ürünleri ya da bitkisel karışımlar denemişizdir. Çünkü saçlarımız bizim için önemlidir. Belki de en büyük güzellik aksesuarlarımızdan biridir. Yüz güzelliğimizin dışarıya yansımasında en güzel belirleyicilerden bir tanesi saçlarımızdır. Çoğu zaman kendimizi bu sebeplerden kuaförlerde ya saç şeklimizi ve rengini değiştirirken ya da bakım yaptırırken buluruz. Bunlar için oldukça fazla ücretler ödeyerek; çoğu zaman bütçemizi de zorlarız.

Devamını oku...

SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM

saclarimiz icin kalici bir yontem
Bayanların en büyük sorunlarından bir tanesi sabahları kalktığında saçlarının şeklidir. Çünkü sabahları kalktığında dağınık ve birbirine geçmiş özellikle de kıvırcık ve dalgalı saçları açmak, şekillendirmek ya da düzleştirmek bir hayli zordur. Bir yandan yoğun iş hayatının getirdikleri ile saçlarına bakım yapmaya vakit bulamayan bayanlar için bazı yöntemler ve ürünler geliştirmektedir.

Devamını oku...

KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ

keratin-bakimi-brezilya-fonu

Birçoğumuzun evlerinde yer alan farklı saç şekillendirme aparatları bir süre sonra saçlarımıza zarar vermeye başlar. Çünkü ısı ile birlikte zarar göre saç telleri bir süre sonra kırılır. Bununla birlikte saç şekillendirmek için kullanmış olduğunuz saç şekillendirici sprey ya da jöle benzeri ürünlerin bir kısmında kimyasal maddeler bulunmaktadır.

Devamını oku...

KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN

 kalici-fon

Yüzyıllar boyu süregelen va hala günümüzde de öneminden hiçbir şey kaybetmeyen kadın ve kadın bakım ürünleri eskimek bir yana her geçen gün yeniliğine yenilik katıyor. İnsanlar kıyafetleriyle karşılanır fikirleriyle uğurlanırmış. Bir bayanı da gösteren, ilk bakışta öncelikli kıyafeti ve saçlarıdır. Hepimiz saçlarımıza yıllardır hem gözümüz gibi bakar hem de şikayet ederiz, saatlerce aynanın karşısında şekilden şekile sokmaya çalışırız. Tabi bunu yaparken de saçlarımızı yıpratırız.

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI