Menu
Tablet menu

En Kolay Parti Saçları

parti-saclariKış partileriniz için birbirinden farklı saç modelleri denemeye hazır olun. Bunu yapmak için ise saçınızı kestirmenize ya da kuaförde saatlerce vakit geçirmenize hiç gerek yok. Evinizde uygulayabileceğiniz bu stiller ile birbirinden şık görünümler yaratabilirsiniz.

Bu görünümler için ünlülerin parti görünümleri ve defileler ilham kaynağınız olabilir.

-SAÇINIZA TAŞLI BİR BROŞ TAKIN

en1   

BLAKE LİVELY

Hollywood'un genç ve güzel yıldızlarından Blake Lively gibi hafif dağınık yandan at kuyruğu şeklinde toplanmış saçınızı daha şık göstermek için pırıltılı bir broş takabilirsiniz.

en2

Bu görünümü elde etmek için saçınıza hacim veren bir sprey sıkın. Ve saç kurutma makinanızın ucuna difüzör ( Kurutma makinalarının yanında olan ucuna takılan, dişli aparat ) takarak kurutun. Saçınızı at kuyruğu yaptıktan sonra lastiğin üzerine broşu yerleştirdikten sonra altta kalan birkaç tutam saçınızı Blake Lively gibi ince bir şekilde örebilirsiniz.

-BURGU YAPIN

en3 en4

ZOE SALDANA                                                                                                                                                               OSİS FLEX WAX, 50 ML, 39,50 TL

Avatar filmi ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken Zoe Saldana gibi ense hizasında ancak rahat ve bir o kadar da çarpıcı bir at kuyruğu stiline sizde sahip olabilirsiniz. Saçınızı kuruttuktan sonra hacim veren bir sprey sıkın. Saçınızı ortasından ayırdıktan sonra yandan aldığınız bir tutamı saç diplerinizden başlayıp kulağa doğru burarak ensedeki ay kuyruğu ile birleştirebilirsiniz. Modelin bozulmaması için bunu yapmadan öncesinde bir miktar pomadı avucunuza sürün. Ve saçınızı bu şekilde hafif dokunuşlar ile şekillendirin. Aynı burma ve ensedeki at kuyruğu ile birleştirme işlemini diğer tarafa da uygulayın. Saç uçlarınızı gevşek bir şekilde lastikle birbirine bağlayın.

-SAÇINIZA KÜÇÜK BİR ÖRGÜ EKLEYİN

EN5 en6

SARAH MİCHELLE GELLAR                                                                                       ROWENTA CV4810 COMPACTPRO 2000w DİFÜZÖRLÜ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ

Son dakika bir davet aldınız hemen gitmeniz, oldukça da şık olmanız gerekiyor ancak sizin kuaföre gitmek için zamanınız yoksa hiç üzülmeyin. Hızlı, basit ve modern bir saç stili ile kuaföre gitmenize hiç gerek kalmadan oldukça şık görünebilirsiniz. Bu gevşek ve bohem görünümü elde etmek için saçınızı difüzörlü bir saç kurutma makinesi ile kurutun öncelikle. Başınızın yan taraflarından aldığınız saç tutamlarını  geriye doğru örün ve arkada da gevşek bir topuz yapın. Yüzünüzün etrafındaki birkaç ince saç tutamında düşmesine izin verin. Saçınızın biraz dağınık ve bozuk görünmesi, hem hiç uğraşılmamış bir güzelliğe sahip olduğunuz izlenimi verecek hem de şık bir elbise ile hoş bir zıtlık oluşmasına neden olacaktır.

-AT KUYRUĞUNUZU YARIM BIRAKIN

en7

Bu parti at kuyruğu modeli için saç tellerinize hacim kazandıran bir sprey sıktıktan sonra düz bir fırça ile fön çekin. Eğer saçınız kıvırcıksa diplerden uçlara kadar düzleştirici uygulayın. Saçınız olabildiğince net ve pürüzsüz olmalı ki saçınıza düğüm atacağınız kısım düzgün görünsün. Saçınızı at kuyruğu yaptıktan sonra saçın üst bölümünü lastikten geçirerek küçük bir topuz yapın. Aslında hem uğraşılmış izlenimi veren hem de yarım bırakıldığı için üzerinde fazla uğraşılmamış gibi bir görünümü var bu modelin. Uçuşan saç tellerinizin bu görünümünü engellemek için kabarmayı engelleyen serumdan bir damlayı parmak uçlarınız ile hafif dokunuşlarla saçınıza uygulayın.

-BIRAKIN İNCİLER DÜŞSÜN SAÇLARINIZA

en8

CHANEL İLKBAHAR/ YAZ DEFİLESİ 2012

Birkaç dakika içerisinde hazır olmanız gerekiyor ve nasıl şık olacağınıza bilmiyorsanız işte size mükemmel bir öneri; saçınızı inciler ile süslemeyi deneyebilirsiniz. Chanel defilesinde karşımıza çıkan bu görünüm için saçınızı kurutmaya bile gerek yok aslında. Nemli saçınıza köpük uyguladıktan sonra ensede topuz yapın ve topuzunuzu firketeler ile tutturun. Ucunda inciler olan tokalarınızı saçınızın farklı yerlerine yerleştirin.

-HİLE İLE SAÇINIZI KISALTIN

en9

TAYLOR SWİFT

Saçınıza taktıracağınız çıt çıtlar ile nasıl saçlarınızın boyunda oynamalar yapıp, istediğiniz kadar uzatabiliyorsanız yine aynı şekilde bu model ile saçınızın boyunu kısaltabilirsiniz. Üstelik de çok sevdiğiniz gözünüz gibi baktığınız saçlarınızı kestirmenize gerek kalmadan. Saçınızı kuruttuktan sonra ince uçlu bir maşa ile saçınızı içe doğru kıvrın. Buklelerinizi tarayarak açın. Saç uçlarından başlayarak saçınızı tersine doğru tarayın. Saçınızın boyu çenenize geldiğinde saçı içeri doğru kıvırarak firketeler ile tutturun. İşte yepyeni bir görünüm ile hazırsınız!

-SAÇLARINIZI YANDAN AYIRIN

EN10

CAMERON DİAZ

Cameron Diaz gibi bir görünüm elde etmek için önce saçınızı ince tutamlara ayırıp saçınızı boyarmış gibi köpük sürün. Ardından saçınızı kuruttuktan sonra ayıracağınız yöne doğru orta boy maşa ile içe doğru ince bir şekilde sarın saçlarınızı. Maşa soğuduktan sonra dalgalarınızı açıp elinizle saçlarınızı yatıştırmak için pomad uygulayın. Açma tarağına saç spreyi sıkarak saçlarınızı tarayın. Başınızı öne atın ve dalgalar birbiri içine geçene kadar saçlarınızı nazik bir şekilde tersten fırçalamaya devam edin. Saçınızın bir tarafını geriye doğru atarak sert tutuculukta bir sprey sıkın. Saçınızın bu kısmı üzerine bir kağıt peçete yerleştirin ve fön tutun. Ardından saçınıza parlaklık veren bir ürün sürebilirsiniz.

-KAKUL KULLANIN

EN11

PENELOPE CRUZ

Yalnızca saçlarınızı kestirerek kakule sahip olabileceğinizi düşünmeyin, bunu saçlarınızı kestirmeden de yapabilirsiniz. Kakul kadınları her zaman için olduğu yaştan çok daha küçük gösterir. Penelope Cruz gibi siz de takma kakül kullanabilirsiniz. Bunun için kuaförünüzden takma kakulü sizin yüz tipinize uygun olarak şekillendirmesini isteyebilirsiniz. Saçınızı ortadan ayırın ve kakulunuzu alın, alın çizgisinin biraz gerisinden takın. Tepedeki bölümü düzleştirin ve yüksek bir at kuyruğu yapın kimse takma kakül olduğunu anlamayacaktır bile...

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Ece

Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI