Menu
Tablet menu

Saçlarda Masum Güzellik; Örgüler

orgulu-saclarSaç modasında birkaç sezondur fırtınalar estiren örgüler, ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor.

 İster gece, ister gündüz rahatlıkla kullanabileceğiniz ve kendinizi bir prenses gibi hissetmenizi sağlayacak örgülü saç modelleri, kullanım ve uygulama kolaylığı açısından da oldukça fazla tercih ediliyor.

saclarda-masum-guzellik-orguler-01

Ariel Winter 

Doğal ve hoş bukleler, üstten atılmış bant şeklinde bir örgü. Masum güzelliğinizi ön plana çıkartacak bu modeli uygulamak için öncelikle saçlarınıza bir şekillendirici yardımıyla dalgalar verin. Yalnız bu dalgaların çok üstlere çıkmasına ve yapılı gibi durmasına izin vermeyin. Kalın kalın ve doğal bir biçimde atacağınız dalgalar işinizi görecektir. Ardından saçlarınızın üst kısmını yana doğru düzgünce örün…

saclarda-masum-guzellik-orguler-02

Busy Phillips

Düz saçlara şekil ve hava vermek için hızlı bir adım olabilecek bu model, aynı zamanda bir hippi havası taşıyor. Yandan ayırdığınız düz saçlarınızın ön kısmından oldukça kalın bir bölüm alarak, önden aşağıya doğru örün. Kulak hizasına kadar ördüğünüz saçlarınızı, bir firkete yardımıyla iç kısımdan sabitleyebilirsiniz.

saclarda-masum-guzellik-orguler-04

Jennifer Hudson

Sade ve günlük bir örgü modeli arayanlar için ilham kaynağı olabilir. İsteğinize göre yandan ya da ortadan ayırdığınız saçlarınızın yan kısımlarını küçük bir hareketle geriye doğru çevirdikten sonra ince tel tokalar ile sabitleyin. Ardından kalan kısmı aşağıya doğru örün. Bu modeli tüm gün kullanabilirsiniz...

saclarda-masum-guzellik-orguler-05

Lauren Conrad

Hem çok doğal hem de özenle yapılmış gibi duran bu modeli yapmak sandığınız kadar zor değil aslında. Yandan ayırdığınız saçlarınızın ön kısmını arkaya doğru örün. Ardından örüğünüz kısımla birlikte, diğer kısımları da alarak geniş bir şekilde tekrar örün. Son olarak elinizdeki tüm saçları enseye doğru kıvırarak sabitleyin.

saclarda-masum-guzellik-orguler-06

Rashida Jones

Kâküllü ve katlı saçlarınız olduğu için örgü yapmaktan çekiniyorsanız, bu model tam size göre. Saçlarınız ördükten sonra zahmetsizce aralardan çıkan katlar, modele doğallık ve salaş bir hava katacaktır.

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI