Menu
Tablet menu

Derin Wag Maşa İle Evde Saçlarınıza Okyanus Dalgası Verin

su-dalgasi-derin-wag-masa
Kuaföre gitmeden, evde saçlarınıza doğal görünümünü bozmadan okyanus dalgası vererek saçlarınızın daha etkili görünmesini istiyorsanız bunun bir yolu var: Derin Wag Maşası

 Normal şartlar altında saçlarınıza okyanus dalgası vermek için kuaföre gidip 10 -15 TL civarında bir para ödemeniz gerekiyor. Üstelik okyanus dalgasını her yaptırmak istediğinizde aynı parayı ödemek zorundasınız ki eğer siz de saçlarını seven ve saçlarıyla ilgilenen bir kişiyseniz bir süre sonra bu paralar büyüyüp ekonomi dengenizi bozmaya başlar. :) Ama neyse ki, ben bunu çözdüm. Derin Wag Maşa. Bu cihaz bir harika… Kuaföre gitmeden, her seferinde para vermeden saçlarınıza etkileyici okyanus dalgası görünümünü vermenizi sağlıyor. Düz saçlarda da ve hafif dalgalı saçlarda da saçlara çok güzel bir görünüm kazandırır.

Aslında sizin için bir video çekmek isterdim ama maalesef şu anda iyi bir kameram yok. Ama ben szin için derin wag maşanın işlevini ve sonuçlarını gösteren bir video buldum. Önce aşağıdaki videoyu izleyin, sonra devam edelim.

Nasıl? Harika bir ürün değil mi? Peki, evde biz bu işlemi nasıl yapacağız? Öncelikle şunu söyleyeyim ben saçlarımda iyi sonuçlar alıyorum ama saçların yapısına ve wag maşayı kullanırken uyguladığınız ısıya göre saçlarınızda oluşacak dalga boyları değişecektir. Normalde bilinen şudur ki; ısı saçları eğrilttiği için ısıyı biraz arttırırsanız şekil alması daha kolay olacaktır. Ama siz yine de ürünle beraber gelen kullanma kılavuzundaki derece tavsiyelerini kullanın. Durun hatta buraya yazayım ben.

İşlem görmüş yıpranmış saçlar - 150°
Rahat şekil alan, normal saçlar - 170°
Kalın telli dalgalı saçlar - 190°
Kuru, zor şekil alan saçlar - 210°

Bu kılavuza göre yaparsanız daha iyi olur.

Evde Okyanus Dalgası Nasıl Yapılır?

Peki… Şimdi nasıl olacak bu iş? Derin Wag Maşayı öncelikle bu sayfadan inceleyin. Orada da detaylı bilgiler var. Sitedeki derin wag maşanın markası Hairens. Kalitesi oldukça iyi. Buradan inceleyebilir ve isterseniz satın alabilirsiniz. Haa! Unutmadan: Kargo ücretsiz. Ekstra kargo ücreti ödemezsiniz yani.

Derin wag maşa ile işlemlere başlamadan önce saçınıza şekillendirici sprey kullanmanızı öneririm. Daha iyi sonuç alırsınız.

Öncelikle wag maşanızda gerekli ısı ayarını yapıp maşayı fişe takarak istediğiniz ısıya gelmesi için bir süre bekleyiniz. Saçlarınıza bölümlere ayırın. Spreyi saçınızda okyanus dalgası oluşturacağınız bölgeye belirli bir uzaklıktan (30 cm gibi) sıkınız. (Videodaki gibi) Sonra bir tarakla biraz tarayın. Sonra derin wag maşayı elinize alıp bir elinize saçınızın alt kısmından saçınızın düz durmasını sağlarken diğer elinizle saçınızın üst kısmından başlayarak wag maşa ile pres yapmaya başlayın. Pres işlemini yaptığınızda bir süre bekleyiniz. Daha sonra wag maşayı açıp aşağıya doğru elinizi indirin ve işlemi tekrar edin. Saçlarınızın uçlarına gelene kadar bu işlemi devam ettirin. Daha sonra saçınızı ayırdığınız diğer bölümlere geçerek önce spreyi kullanıp daha sonra aynı pres işlemini saçınızın diğer bölümlerine yapın. BU işlemleri yaptıktan sonra elinizle saçlarınızı hafif bir şekilde açarak görünümü doğallaştırın. Hepsi bu kadar.

Artık elinizde istediğiniz zaman evinizde, kendi kendinize okyanus dalgası yapabileceğiniz bir cihaz var. Paraları kuaförlere vermeyin, cebinizde kalsın. :)

derin-wag-masa-2

Derin Wag Maşa ile ilgili detaylı bilgi ve satın almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. 

Öğeyi Oyla
(13 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI