Menu
Tablet menu

Yasal Sorumluluk ve Haklar

Modapedia.com‘u kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları ve bunanla beraber Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası ve Üyelik Sözleşmesini tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

*MODAPEDIA.COM, bu maddeler üzerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir.

1. MODAPEDIA.COM'un genel olarak içeriği MODAPEDIA.COM'a kayıtlı üye ve yazarların göndrdikleri yazı ve görsel dökümanlardan oluşur. Ayrıca MODAPEDIA.COM; direkt markalardan veya markaların pr şirketlerinden gelen basın bültenleri, çeşitli haber ve bilgi kaynaklarının takip edilerek gündemdeki haberlerin yorumlanması, üyelerinin tavsiye ettiği yerli ve yabancı internet sitelerinden kaynak göstermek kaydıyla yaptığı alıntı haber ve görselleri kullanıcılarına herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın ulaştırmayı hedefleyen bir bilgilendirme portalıdır .

2. MODAPEDIA.COM, içeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, bölünmeyeceğini, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez. İçerik bilgilerinin kullanılmasından doğan dolaysız veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir.

3. MODAPEDIA.COM, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.

4. Kullanıcılar, MODAPEDIA.COM 'un sağlamış olduğu bilgilerden yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıplardan MODAPEDIA.COM 'un hiç bir surette sorumlu olmadığını, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde MODAPEDIA.COM'a izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında MODAPEDIA.COM'u şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler.

5. MODAPEDIA.COM portalının tümü veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.

6. MODAPEDIA.COM'da yayınlanan tüm ürün, katalog resimleri ve markaların logoları marka sahiplerine aittir. MODAPEDIA.COM'un bu markalarla herhangi bir bağı bulunmamaktadır.

7. MODAPEDIA.COM; üye yazarlarının internet, yazılı veya görsel medyadan edindiği haber veya bilgilerin MODAPEDIA.COM ziyaretçileri ile paylaşmak amacıyla haber, yazı veya görsel içerikler eklediği ücretsiz bilgi paylaşım portalıdır. Üye yazarlar alıntı haber, yazı veya görsel içerikleri MODAPEDIA.COM'a eklerken kaynak göstermek zorundadırlar. Ayrıca üye yazarlar MODAPEDIA.COM'a T.C. Kanunlarına, Türk örf ve ananelerine aykırı içerik ekleyemezler. Sehven de olsa editörler veya MODAPEDIA.COM yöneticilerinin; kaynak gösterilmeyen, T.C. Kanunlarına aykırı haber, yazı ve görsel içeriklerin onaylaması ve bu içeriğin MODAPEDIA.COM'da yayınlanması durumunda herhangi bir uyuşmazlık halinde sorumluluk bu içeriği ekleyen üye yazara aittir. MODAPEDIA.COM bu bağlamda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

9. MODAPEDIA.COM üye yazarları tarafından yayınlanması maksadıyla eklenen haber, yazı, resim, grafik vb. her türlü yazılı ve/veya görsel doküman ve içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal editörlerimize veya portal yöneticilerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Kurumların ve Şahısların; isim, telif, patent hakkı veya firmayı rencide edici yorumlar bulunduğunu belirttiği linkler için, şikayetçi kurum veya şahısların, ilgili durumu tarafımıza ulaştırmasından sonra en kısa sürede kaldırılacaktır.

10. Ziyaretçi, siteyi kullanırken ki tüm işlemlerinden kişisel olarak sorumludur. Doğabilecek zararlardan, MODAPEDIA.COM sorumlu tutulamaz.

11. MODAPEDIA.COM, içeriğindeki, kullanıcılar tarafından iletilmiş görüş ve düşüncelerden sorumlu tutulamaz. MODAPEDIA.COM'da yayınlanan her türlü yazı, görüş ve düşünce ilgili üye, editör veya köşe yazarına aittir, MODAPEDIA.COM sorumlu tutulamaz.

12. MODAPEDIA.COM, veritabanında sakladığı site üyelerine ait bilgilerin güvenliğini taahüt etmez. Hacking ve benzeri dış müdahaleler ile söz konusu olabilecek zararlardan MODAPEDIA.COM hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

13. MODAPEDIA.COM, yazarlar veya okurlarca sisteme eklenen her türlü haber, yorum, fotoğraf, blog yazısı vb yazılı ve/veya görsel dokümanı önceden haber vermeksizin silebilir yahut redakte edebilir. Eklenen içeriğin yayınlanacağına yahut yayınının devam edeceğine yönelik hiç bir taahütde bulunmaz.

14. MODAPEDIA.COM'a eklenen her türlü yazılı ve/veya görsel dokümanın (yazı, resim, fotoğraf, haber, yorum vb. ) sorumluluğu tamamen ekleyen kişilere aittir. MODAPEDIA.COM'a eklenen dökümanlardan doğabilecek zararların sorumluluğu dökümanı ekleyen kişilere aittir.

15. MODAPEDIA.COM gerekli gördüğü durumlarda, MODAPEDIA CLUB üyelerinin kayıtlarını önceden haber vermeksizin silebilir / dondurabilir.

 

 

Sitede kullanılan fotoğrafların kaynaklarını mümkün olduğunca bilgimiz dahilinde ilgili sayfanın altında belirtiyoruz. Yanlış veya eksik olan bir kaynak görürseniz doğru kaynağı belirtebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu bize yardımcı olacaktır.

Bu sitede yayınlanan resim, fotoğraf veya grafiklerin telif hakkı sahibiyseniz ve siteden çıkarılmasını istiyorsanız, lütfen öncelikle bizimle iletişime geçiniz. If you are the owner of copyright of any of photos used on the web site and wish it to be removed, please inform the author. 

Son Düzenlenme
Öğeyi Oyla
(2 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI