Menu
Tablet menu

Modapedia Hakkında

Modapedia.com, ilk olarak 2010 yılında moda portalı olarak faaliyet göstermeye başlamış, 2012 itibariyle de, kurulma aşamasında hedeflemiş olduğu alışveriş platformu formu  kazanarak bugünkü online alışveriş mağazası ve portal platformu haline gelmiştir.

Geçmişteki deneyimlerimiz ve Modapedia.com 'un faaliyetleri sürecinde edindiğimiz bilgi birikimini kullanarak, yurtiçi ve yurtdışında trend olan herşeyi takip ederek moda, dekorasyon, giyim, aksesuar, saat ve çanta gibi, bayanların ilgi odağında olan ürünleri keşfetmeye başladık. Modapedia.com 'da şu anda blog bölümümüzde halen yazmaya devam eden blog yazarlarımızla moda dünyasındaki bir çok haberi, bilgiyi ve trend ürünleri sizlerle paylaştık. 2012 sonu itibariyle Modapedia 'yı bilgi birikimimiz, arzumuz ve deneyimlerimizle büyük bir alışveriş kulübü ve portalı platformu haline getirirek yeni yayın hayatına başladık.

Uzun zamanlar modayı siz değerli ziyaretçilerimize ulaştırdık. Trend olan herşeyi erişebilir kılarak ziyaretçilerimiz için en yeni ürünleri ulaştırdık. Bugün ise trend ve/veya beğenilen ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Modapedia.com'da satılan ürünlerin seçimi aşamasında özenle davranıyor ve müşteri merkezli bir alışveriş anlayışıyla çalışıyoruz. Bu bağlamda,Modapedia olarak siz değerli ziyaretçilerimize en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı bir hizmet anlayışı olarak benimiş bulıunuyor ve bu anlayışla çalışıyoruz.


Modapedia'da ile alışveriş deneyimi bir başkadır.

Ziyaretçilerimizle her zaman içiçe olduk. Portal altyapımız aracılığıyla hergün okurlarımıza sunduğumuz içerikler sayesinde ziyaretçilerimizle konuştuk, değerlendirdik ve fikir alışverişi yaptık. Zaman zaman biz size önerdik, bazen de siz bize... Bu süreçte Modapedia olarak eğilimlerinizi, arzularınızı ve seçimlerinizi gördük ve anladık. İşte bu bilgilerin yolumuza tuttuğu ışıkla Modapedia'nın alışveriş sistemini oluşturarak e-ticaret hayatını başlattık.

Alışveriş sistemimizi en yalın halde sizlere sunup, ürün seçiminde ise yine sizlerin bizlere tuttuğu ışık ile hareket ettik. Satıın alırken endişe etmeyeceğiniz, satın aldıktan sonra da yeniden bizimle alışveriş yapmak isteyeceğiniz ürünler seçmek için çalıştık ve çalışıyoruz.

Hepinizin diğerlerinden faklı kişiler olduğunuzu, farklı tarzlara sahip olduğunuzu ve farklı tercihleriniz  olabileceğini biliyoruz. Tarzınıza uygun bir aksesuar, çanta, ayakkabı veya bir giysiyle karşılaştığınızda ne kadar heyacanlandığınızı biliyor ve anlıyoruz. Heyacanınızı mutluluğa dönüştürmek için Modapedia olarak biz detarzınıza uygun formlarda alışveriş seçenekleri sunuyoruz.

Sizi Modapedia'ya, güven ve mutluluğa dayanan farklı bir alışveriş deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

Modapedia Blog sitesi yurt dışında ve Türkiye'deki moda hayatını takip ederek ziyaretçilerini  en son moda trendlerinden, yeni moda koleksiyonlarından, tasarımlarından, yeni markalardan, festivallerdfen, kampanyalardan, moda etkinliklerinden, moda haberlerinden, gelişmelerden kısaca moda ile ilgili herşeyden haberdar eden bir bilgilendirme portalıdır. Modapedia.com 'da yer alan içerikler genel olarak Modapedia moda yazarları tarafından hazırlanmakta olup işleyiş olarak da içeriği modaseverler tarafından oluşturulan bir site olmayı hedeflemiştir. Modapedia siz değerli ziyaretçiler tarafından oluşturulup, içerikleri yine değerli modaseverlere ulaştırılmaktadır. (Modapedia.com da  Yazar Olun!)

Modapedia, moda ve etrafındaki konularla ilgili her konuda, olumlu bir okuma ve bilgi alışverişi deneyimini bir araya getirerek ziyaretçilerine olumlu bir deneyim kazandırmayı amaçlamıştır.


yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI