Menu
Tablet menu

REKLAM

Modapedia ve Reklam

İçeriğinin büyük bir bölümü moda severler tarafından oluşturulan, Türkiye'nin en sık güncellenen moda sitesi Modapedia.com bu özelliği ile kısa zaman içerisinde sektöründe en iyi noktada olmayı hedeflemektedir. Bu hedefi ve özelliğiyle birlikte, her gün büyüyen, odaklı ziyaretçi kitlesine olumlu bir okuma deneyimin yaşatmasının yanı sıra  Modapedia, internette marka farkındalığı oluşturmak, daha çok müşteri kazanmak ve daha fazla ürün satışı gerçekleştirmek isteyen tüm markalara ve sektördeki tüm kuruluşlara Modapedia'da reklam verme olanağı tanımaktadır.

Neden Modapedia.com 'u Tercih Etmelisiniz?

1. Bir ürüne sahip olmak, o ürünü satmak ve/veya ürün için reklam vermek birbirinden çok farklı deneyimler gerektirdiği gibi yapacağınız her çalışma her alanda sizi başarıya götürmeyebilir. Reklam çalışmalarınızın geri dönüşümünün yüksek olmasını sağlamak önemli bir hedef olduğu gibi bu reklamlardan dönen potansiyel müşterilerin profili de çok önemlidir. Siz, harcayacağınız reklam masrafına karşın asıl hedefinize ulaşmayı istiyorsunuz. Peki, asıl hedefiniz sadece sitenize ziyaretçi sağlamak mı? Bu soruya vereceğiniz cevap HAYIR olmalıdır. Siz sadece sitenize ziyaretçi sağlamak istemiyorsunuz. Size gelen ziyaretçilerin hizmetinizden faydalanmasını ve/veya ürününüzü beğenerek satın almasını istiyorsunuz. Sitenizi her gün yüzlerce veya binlerce kişi ziyaret edebilir. Ama bu ziyaretçilerin sadece küçük bir kısmı hizmetlerinizden faydalanıyorsa veya bir satın alma gerçekleştiriyorsa bu durum reklamlarınızın başarılı olmadığını ve geri dönüşüm oranlarının zayıf olduğunu göstermektedir. Sitenizi ziyaret edecek ziyaretçilerin profili ziyareti sayısından daha önemlidir.

Eğer tekstil, giyim, dekorasyon ve moda sahalarında faaliyet gösteren bir firma/marka/web sitesi iseniz Modapedia.com ziyaretçileri tam ulaşmak istediğiniz profile sahip potansiyel müşterilerinizdir. Modapedia'da vereceğiniz reklamlar, konu alanı farklı olan herhangi bir sitede vereceğiniz reklamlardan çok daha etkili ve size sağlayacağı fayda yüksek olacaktır.

2. Modapedia.com 'da yer alan içerikler genel olarak Modapedia moda yazarları tarafından hazırlanmaktadır. Modapedia değerli moda sever ziyaretçiler tarafından oluşturulup, içerikleri yine değerli moda severlere ulaştırılmaktadır. Bu özelliği ile Türkiye'nin en sık güncellenen moda sitesi olma unvanını taşıyan Modapedia.com kurulduğu tarihten itibaren hızlı bir şekilde hem moda dünyasında, hem de arama motorlarının sonuç sayfalarında yükselmeye başlamıştır. Sürekli içeriği geliştirilen Modapedia.com'un ziyaretçi sayısı günden güne artmaktadır. Bu da size daha fazla potansiyel müşteri sağlama imkanı oluşturmaktadır.

Reklam Olanakları

Modapedia size ana sayfada ve içerik sayfalarında reklam verme olanağı sunar:

1) Anasayfa

a) 300x250 px / 300x450 px (Opsiyonlu) Banner reklam (resim, animasyonlu resim, flash). Konum: SAĞ ÜST
b) 640x90 px (Opsiyonsuz) Banner reklam (resim, animasyonlu resim, flash). Konum: SOL ORTA

Önizleme:

2) İçerik Sayfaları

a) 300x250 px  / 300x450 px (Opsiyonlu) Banner reklam (resim, animasyonlu resim, flash). Konum: SAĞ ÜST
b) 250x250 px (Opsiyonsuz) Yazı içi Banner reklam (resim, animasyonlu resim, flash). Konum: SOL ORTA

Önizleme:

 

3) Anasayfa ve İçerik Sayfaları

300x250 px  / 300x450 px (Opsiyonlu) Banner reklam (resim, animasyonlu resim, flash). Konum: SAĞ ÜST

Bu reklam birimi hem anasayfada, hem de tüm içerik sayfalarında gösterilebilir.

 Bu her üç alan da Modapedia.com'u ziyaret eden kişilerin dikkatlerini çekecek ve yayınlanan reklamları farketmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmış olup, reklamlar web reklamcılığının en çok dönüşüm sağlayan alanlarına yerleştirilmiştir.

 Daha fazla bilgi almak ve Modapedia.com'da reklam vermek için bizimle iletişime geçin.

Son Düzenlenme
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Bu kategoriden diğerleri: « Yazarlar Modapedia Hakkında »
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI