Menu
Tablet menu

SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!

renkli sac tuyu trendi
Bu yılın yeni trendi rengarenk saç tüyleri için hazır mısınız? Bu yaz saçlarınız yeni saç aksesuarı trendi saç tüyleri ile donanacak ve birbirinden renkli türylerle ve farklı desenleriyle cıvıl cıvıl olacak.

Son yıllarda giyim konbusunda trend üstüne yeni trend geliken işini bilen, gösterişi iyi bilen ve görünüşüne önem veren bayanlar çoktan rengarenk saç tüyleri ile tanışmaya ve kullanmaya başladı. Bu harika saç tüyleri saçlarınıza acayip hava kazandırıyor. İster şık giyinin ister otanik, ister takım giyinin ister salaş... Bu saç tüyleri adeta havanıza hava katıyor. Kendi saç renginize yakın tonlarda kullanabileceğiniz gibi, farklılık peşinde olablar veya daha cesaretli olanlar neon yeşil ve fuşya renklerini de kullanabilir. Turkuvaz mavisinden fuşyasına kahverengisine, sarısından beyazına rengarenk saç tüyleri bizleri bekliyor.

Peki nedir bu saç tüyleri? İşte fotoğraflar:

renkli sac tuyu 0

renkli sac tuyu 1

renkli sac tuyu 1

renkli sac tuyu 1

renkli sac tuyu 1

renkli sac tuyu 1

renkli sac tuyu 1

renkli sac tuyu 1

renkli sac tuyu 1

renkli sac tuyu 1

Nasıl, harika değil mi? Peki bu saç tüylerini nereden bulabilirsiniz, ne kadara alabilirsiniz ve nasıl kullanabilirsiniz? Şimdi bunları cevaplayalım.

RENKLİ SAÇ TÜYLERİ NASIL KULLANILIR?

Öncelikle saç tüyleri nasıl kullanılır bunu cevaplayalım. Aşağıdaki videoda da görebileceğiniz şekilde satın alacağınız saç tüyü paketinin içerisinde tüyleri ve takma setini bulursunuz. Yani uygulama seti. Bu uygulama setinin içerisinden küçük, renkli silikonlu boncuklar ve bir adet misinalı kanca çıkar. Bu misina kanca ile saçlarınızı silikonlu boncuklar içerisinden kolayca geçirebilirsiniz. Bunu kendiniz kolayca evde yapabileceğiniz gibi bir arkadaşınızdan da yardım alabilir veya kuaförde de yaptırabilirsiniz. Hiç bir şekilde saçınıza zarar vermeden rahatlıkla saçınızı bu silikonlu boncuklardan geçirebilirsiniz. Saçınızın bir parçasını aşağıda videoda göreceğiniz şekilde geçirdikten sonra takmak istediğiniz saç tüyünüzü boncuğun içersinden geçirin. Tüy boncuğu çok geçmeyecek şekilde ayarladıktan sonra küçük bir pense ile silikonlu boncuğu sıkıştırın. Eğer saçlarınız uzunsa ve tüylerin saçınızın alt bölümünde durmasını istiyorsanız boncuğu hafif sıkıştırdıktan sonra boncuğu tüyle beraber aşağı doğru çekebilir veya en baştan saçınızın altından takmaya başlayabilirsiniz.Sülün tüyü olan, yani sentetik olmayan doğal saç tüyleri ısıya dayanıklıdır. Tabi çok yüksek bir ısıdan bahsetmiyoruz. Üzerine bez koyarak saç tüylerinizi ütüleyebilir ve istediğiniz şekli verebilirsiniz. Ayrıca doğal yani gerçek tüyler yıkanabilir ve kurutulabilirdirler. Dikkat etmeniz gereken aldığınız saç tüylerinin orijinal tüyler veya boyanmış doğal tüyler  olması. Sülün tüyünden yapılan tüylerin kalıcılığı ve dayanıklılığı daha fazladır. Sentetik de kullanabilirsiniz ama doğal tüyler daha güzel görünüyor.

Saçlarınızı dalgalı yapmak istediğinizde tüylerinizi de maşa yardımı ile veya fön makinesi ile şekillendirebilirsiniz.Ya da herhangi şekillendirici ürün ile saçınıza şekil veriyormuş gibi şekillendirebilirsiniz.

DOĞAL RENKLİ SAÇ TÜYLERİNİ NEREDEN ALABİLİRSİNİZ?

Şu an piyasada satılan  ve en çok tercih edilen sülün tüyünden üretilmiş olan saç tüyleridir. Renkli doğal saç tüylerini Modapedia 'da bulabilirsiniz. Tüm saç tüylerinin olduğu sayfa şu: http://www.modapedia.com/renkli-sac-tuyleri/  Buradan rengarenk tüyler bulabilirsiniz. Ayrıca fiyatlarda uygun.

Herkese rengarenk saçlar... ;)

Öğeyi Oyla
(4 oy)
Bu kategoriden diğerleri: « STİL YARATMA SANATI
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI