Menu
Tablet menu

Christian Dior Sonbahar / Kış Kolleksiyonu 2010 Paris

Christian Dior Sonbahar / Kış Kolleksiyonu 2010 ParisBir çok moda tasarımcısını bir araya getiren Christian Dior'un Paris'de gerçekleştirdiği Sonbahar / Kış 2010 defilesinin ardından odalarına giden moda tasarımcıları düzinelerce çiçeklerle karşılaştı.


Defilede, podyumdaki tasarımlarla ilişkili olarak plastik ve rafyadan olan düzinelerce çiçek kaldıkları otelin odasında tasarımcıları karşıladı. Tasarımcılarla dfile arasında bir bağ oluşturan bu karşılama için bir çok kişi katkıda bulundu. John Gailliano şovun bitiminde bunun en güçlü ilham verici öğretmen olduğunu söyledi.

Bir papağan çiçeğini bile bir saat inceleyecek kadar çok zaman harcanan araştırması, gerçek çiçeklerin incelemesini kapsayan çalışmaydı. Kısmi olarak kolleksiyonun muhteşem renklerinin açıklandığı bölüm renklerin geçişi üzerine oldu.

Kolleksiyon adeta narin renk tekniklerinin kullanımından öte renklerin ilham aldığı hassas bir çiçeğin görünüşü gibiydi. Çiçeklerin dünyasına inceden bir dokunuş, belki de zerafetlerinin bir aynası gibi olan Christian Dior'un 2010 Paris kolleksiyonu, podyumunun tasarımından kolleksiyonda tanıtılan tasarılara kadar baştan sona buram buram çiçek kokusu ve modelleri ile dolup taştı. Birkaç rengin hakim olduğunu asla söyleyemeyeceğimiz kadar nerdeyse tüm renklerin kıyafetlerde görüldüğü ve neredeyse bildiğimiz çoğu rengin birbiri ile uyumunu ve geçişini gözler önüne sunan kolleksiyon izleyenleri bütünüyle etkiledi.

{highslide type="iframe" url="http://www.style.com/fashionshows/complete/slideshow/F2010CTR-CDIOR?event=show2162&designer=design_house27&trend=&iphoto=0" outlineType="rounded-white" width=1024 height=900}Christian Dior defilesinden görüntüler.{/highslide}

(style.com)
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI