Menu
Tablet menu

Triumph'dan Shape Sensation Koleksiyonu

Triumphİç çamaşırları bayanların alışveriş sepetlerinden asla eksik olmayan aksesuarlardır. Günümüzde iç çamaşırları günlük kıyafetlerin altına giyilen sıradan şeyler olmaktan çıkmış apayrı bir modaya dönüşmüştür.

Her kadın kendini güzel ve seksi hissetmek ister. Hal böyle olunca en büyük iş iç çamaşırlarına düşer. Bilinçlice seçilmiş kaliteli ve seksi iç çamaşırları kadınların bedenlerinin çekiciliğini vurgular. Kısacası iç çamaşırları kadınların gardıroplarından eksik olmayan özgüven güçlendiricilerdir.

İç çamaşırı sektörünün oldukça hızlı geliştiği günümüzde Triumph, iç çamaşırı dünyasında yeni bir boyut kazandırdı.Kadının doğal kıvrımlarını yeniden şekillendiren Shape Sensation koleksiyonu ile artık çok daha çekiciyiz.

 

129171784974218750

Elegant Sensation, Pure Sensation, Alluring Sensation ve Velvet Sensation serileri Shape Sensation koleksiyonunun 3. Sezonunda yer alıyor.Kadın kıvrımlarını belirginleştiren ve vücudun kıvrımlarını şekillendirmeye yarayan kumaşlar ile biz kadınlara doğal bir görünüm sağlıyor. Her kadına inanılmaz kıvrımlara sahip olma fırsatı veren Shape Sensation koleksiyonu ile en sevdiğiniz elbiseyi güvenle giyebileceksiniz. Listenin en başında olmaya aday Elegant Sensation serisi kıvrımları daha dikkat çekici hale getirmek için Triumph’a özel desenli danteller ile pürüzsüz ve parlak yüzeyli ince kumaşlar kullanmış. Daha düz çizgilere sahip olan Pure Sensation serisinde opak kumaş kullanılmış. Siyah dantelin göz alıcı güzelliğinin üst seviyelere çıkarıldığı Alluring Sensation serisinde vücudu şekillendirme özelliği yüksek olan, yumuşak ve parlak mikrofiber kumaşlar yer alıyor. Velvet Sensation serisinde ise vücudu sıkılaştıran ve şekillendiren iç çamaşırlarındaki çiçek desenleri göz kamaştırıyor.

2210 m

Tüm vücut tiplerine uygun iç çamaşırları modelleri ile Shape Sensation bu sezonda gardıroplarımızı renklendirecek. Sütyen, külot, jupon ve korseli elbise modelleri siyah, vanilya ve nü renklerinin baskın olduğu koleksiyonda mor, gri ve Passion Fruit renkleri ile canlanıyor. 125 yıllık deneyime sahip Triumph kadına verdiği önem ve hassasiyet sebebiyle kadının sadece dış görünüşünü değil ruhunu da şekillendiriyor. İç çamaşırı sektöründe dünya liderlerinden biri olan ve toplam 2.2 milyar İsviçre frangı cirosu bulunan Triumph, ürünlerini 120’den fazla ülkede Sloggi, Valisere ve Hom markaları ile birlikte satışa sunuyor.

 

 9MG2183 m9MG7578 m5210 m

Fotoğraflar: Triumph.com

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI