Menu
Tablet menu

Emilio Pucci 2012 Kış Kreasyonu

Emilio-Pucci-2012-sonbahar-kis-koleksiyonuModayı yakından takip eden bayanların vazgeçemediği markalardan birisi de hiç kuşkusuz Emilio pucci. Kreasyonlarında renkli detayları şıklık ve zariflikle birleştirmeyi başaran Emilio Pucci 2012 kış kreasyonunda birbirinden ışıltılı ve görkemli kıyafetlerle karşımızda.

Kent kadını imajından yola çıkarak hazırlanan yeni kreasyonda Emilio Pucci’nin vazgeçemediği Rock’n Roll tarzının etkilerini de gözlemlemek mümkün. Sert ve yumuşak dokuları uyum içerisinde kullanmayı başaran Emilio Pucci’nin yeni kreasyonunun oldukça seksi figürler oluşturduğunu söyleyebilirim. Emilio Pucci çapıcı, alımlı ve seksi görünmeyi seven bayanlar için oldukça ideal bir marka. Renk kartelasında savan yeşili ve tonları, siyah, mürdüm ve şarap renkleri ve pembe gibi renkleri ağırlıklı olarak kullanan Emilio Pucci 2012 kış sezonunda bayanların gözde markası olmaya aday görünüyor. Bir çok ünlü simanın da tercih ettiği Emililo Pucci’nin 2012 kış kreasyonunda dikkat çeken bir diğer detay da transparan geçişler ve dekolteler. Özellikle kıyafetleri çarpıcı kılan bu önemli detayları ustalıkla kullanan Emilio Pucci dekolte giyinmeyi seven ve dikkatleri küçük ayrıntılara çekmeyi seven bayanların gözdesi olmaya aday görünüyor. Emililo Pucci’nin 2012 kış kreasyonunda göğüs dekolteleri, üst kısımlarda transparan geçişler, kalem ve dar eteklerle dikkatleri çekerken özellikle bu sezon için barok tarzı süslemeler de oldukça dikkat çekici bir görüntü oluşturuyor. Ayakkabı tercihini sezonun modası bilekten bağlı ayakkabılardan kullanan Emilio Pucci’nin abiyeleri ise gerçekten göz kamaştırıcı. Emilio Pucci’nin 2012 kış kreasyonundan derlediğim kıyafetlere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Emilio-Pucci-2012-sonbahar-kis-koleksiyonu-desenliEmilio-Pucci-2012-sonbahar-kis-koleksiyonu-eflatun-elbise copyEmilio-Pucci-2012-sonbahar-kis-koleksiyonu-gogus-dekolteliEmilio-Pucci-2012-sonbahar-kis-koleksiyonu-kirmizi-pantolon

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI