Menu
Tablet menu

H&M 2011/2012 Kış Koleksiyonu

hm-2011-2012-kis-koleksiyonu2011 / 2012 sezonunda bordo, hardal rengi ve hatta color blocklar moda derken H&M karşımıza tamamen kahverengiden oluşan bir koleksiyonla çıkıyor.

Bej, sütlü kahve, acı kahve kısacası kahverenginin her tonu hatta ve hatta bu tonların birlikte kullanımlarıyla ortaya çıkıyor. Açıkçası ben bir rengin her tonunu giymekten hep kaçınırdım, aynı renklerin tonlarının göz yoracağını düşünürdüm, ta ki H&M kış koleksiyonunu görene kadar! Styling de abartı olacağı düşüncesinin yaratılacağına bile aldırmadan baştan aşağı kahverengi kombinler ile bizi şaşırtırken dikkatimizi de çekiyor. Ben kışları kahverengiye bayılan bir kişilik olarak bu koleksiyonu çok çok beğendim.

Havalar soğudu, kalın yün kazaklar ve atkılara bürünür olduk. H&M de bizim üşümemize dayanamamış sıcacık tutacak yün kazaklar, uzun kalın atkılar, aviator ceketlere bolca yer vermiş. Göze en çok çarpanlar ise bol kahve dışında kürk etoller ve uzun yün elbise kazaklar. Bunun yansıra taytlar ve leopar detaylarını da unutmamak lazım.

Bu arada her kare de mükemmel görünen H&M kış koleksiyonunun yüzü ise süper model Anja Rubik.

l

j

n

n

v

x

hm-2011-2012-kis-koleksiyonu2

hm-2011-2012-kis-koleksiyonu3

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI