Menu
Tablet menu

Topshop Holiday 2011 Koleksiyonu

topshop-holiday-2011-01

Topshop yılbaşına özel hazırladığı koleksiyonunu yeni fotoğraflarla tanıttı. Modayı ve son trendleri yakından takip etmek isteyenlerin tercih ettiği marka, özel koleksiyonunda da en taze trendlerden esinlenerek canlı ve hareketli bir tarz yakalamış.

Yılbaşı gecesi şıklık yarışına giren bayanlar için birbirinden güzel ve ilgi çekici parçalar hazırlayan marka, ışıltılı ve görkemli bir duruş sergiliyor. Sezonun ve yılbaşı partilerinin olmazsa olmazı parlak ve ışıltılı giysiler pantolonlardan ayakkabılara kadar bir çok detayda gözümüze çarpıyor.

Zarif ve asil bir görünümden hoşlananların vazgeçemediği dantel detaylı elbiseler çekici olmanın sırrını vermekten de geri kalmıyor. Deri ceketler ve küçük çantalarla tamamlanan elbiseler tüm gözleri üzerinize çekecektir.

Renkli kürklerin vitrinlerdeki yerini aldığı yeni sezonda petrol tonlarındaki kürklere, tüylerden oluşan aksesuarlar eşlik etmiş. Payetlerin parlaklığın ve ışıltının sınırlarını zorladığı parçalar, yıldız desenlerinden oluşan taytlar ile kombinlenerek daha da görkemli hale getiriliyor.

Yılbaşı gecesi elbiseden vazgeçmeyenler için zümrüt tonlarında uzun ve çok şık bir elbise hazırlanmış. Ön kısmında yer alan çapraz bantları ve yırtmaç detayı ile trendlerden uzaklaşmadan şık olmanıza yardım ediyor. Elbise sezonun ayakkabı modeli olan bootieler ve deri ceketler ile tamamlanıyor.

İşlemeler, simler ve taşlar yılbaşı koleksiyonunun olmazsa olmaz parçaları. İri yüzükler, bilezikler ve saç aksesuarları da Topshop yılbaşı koleksiyonunda önemli bir rol oynuyor.

topshop-holiday-2011-02

topshop-holiday-2011-03

topshop-holiday-2011-04

topshop-holiday-2011-05

topshop-holiday-2011-06

topshop-holiday-2011-07

Görseller: fashionodor.com

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI