Menu
Tablet menu

Beymen 2012 Modelleri

beymen-2012-modelleriBeymen 2012 modelleri yine çok zarif. Yılın moda renklerini 2012 koleksiyonunda da başarıyla kullanan Beymen klasik kesim diz altı etekleriyle çarpıcı tasarımlara imza atmayı başarıyor.

Beymen 2012 Etek Modelleri

İsmini erkek giyiminde duymaya alışkın olduğumuz Beymen, yeni sezonda da birbirinden çarpıcı etek modelleriyle bayanların gönlünü almaya aday görünüyor. Yılın moda renklerini 2012 koleksiyonunda da başarıyla kullanan Beymen klasik kesim diz altı etekleriyle çarpıcı tasarımlara imza atmayı başarıyor. Beymen’in 2012 etek koleksiyonunda klasik kesimlerin dışında daha spor görüntü çizen etekler de mevcut. Diğer markalara oranla fiyatları yüksek olsa da ülkemizde hatırı sayılır bir tüketici kitlesine ulaşmayı başaran Beymen’in yeni sezon etek koleksiyonunda uzun, diz altı, mini gibi seçeneklerin yanı sıra drapeli ve dantel detay geçişli iddialı modeller de bulunuyor. Her sezon yarattığı ürünlerde müşteri beklentilerini ve isteklerini göz önünde bulundurarak tasarımlarına yön veren Beymen, 2012 sezonu için hazırladığı birbirinden şık etek modelleriyle de isminden beklenen kaliteyi fazlasıyla sunmayı başarıyor. 2012 etek modellerinde Beymen, deri ve denim gibi etek modasında görmeye alışkın olmadığımız kumaşları da başarıyla kullanarak modaya yön verecek çalışmalara imza atmayı başarıyor. Bazı tasarımlarında otantik dokuyu da başarıyla kullanan Beymen özellikle siyah uzun eteğiyle moda çevrelerinden tam not almayı bir kez daha başarıyor. Beymen’in 2012 sezonu için hazırladığı etek model ve fiyatlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

beymen bayanbeymen bayan_2beymen bayan_5beymen bayan_22beymen bayan_23

Beymen 2012 Eşarp Koleksiyonu

60’lı yıllarda bayanlarda sıkça görmeye alışkın olduğumuz eşarplar birçok önde gelen markanın koleksiyon tanıtımlarında yeni sezonda da trend olacağının sinyallerini verdi. Lüks giyim tutkunlarının bir numaralı markası olan Beymen, 2012 yılı için hazırladığı birbirinden renkli eşarp koleksiyonuyla bu trende eşlik ediyor. 2012 eşarp koleksiyonunda Beymen, tercihini yumuşak dokulu kumaşlardan yana kullanarak ürettiği bütün eşarpları %100 ipekten imal etti. Sezonun trend renklerini eşarp koleksiyonuna da başarıyla yansıtan Beymen, 60’lı yılların özgür motiflerini dirilterek 2012 eşarp koleksiyonuna hareketli ve canlı bir görüntü kazandırmayı başarıyor. Profesyonel stilistlerin usta dokunuşlarıyla can verdiği Beymen’in yeni sezon eşarp koleksiyonu muadillerine oranla biraz pahalı olsa da kaliteli dokusu ve kumaşıyla bunu fazlasıyla hak ediyor. Beymen 2012 eşarp koleksiyonuna ve fiyatlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

2011-beymen-earp-022011-beymen-earp-032011-beymen-earp-042011-beymen-earp-09

Beymen Club 2012 Modelleri

Geniş ürün kataloğu ve renk paletiyle her sezon erkek giyim modasına yön veren markaların başında yer alan Beymen Club, yeni sezon ürünleriyle tüketicisiyle buluşuyor. Beymen 2012 koleksiyonunda klasik beymen motiflerinin yanı sıra erkek giyimde görmeye alışkın olmadığımız feminen renkleri de erkeksi bir dokuyla başarıyla harmanlanmış modellerle karşılaşıyoruz. Daha önceki yazılarımda 2012 moda sezonunun 60’lı ve 70’li yıllardan ilham aldığını belirtmiştim. Beymen Club 2012 koleksiyonu, 70’li yılların giyim tarzını modern hatlarla birleştirerek tüketicisine sunuyor. 70’li yılların efsaneleşmiş giyim tarzlarını kendine has yorumuyla yeniden yorumlayan Beymen Club, tüketicisini memnun edecek tasarımlara imza atmayı başarıyor. İtalyan stilist Andrea Pompilio imzasını taşıyan 2012 Beymen Club koleksiyonu kiremit, tarçın, camel, bej pudra ve haki gibi tonların ağırlıkta olduğu bir kreasyonla karşımıza çıkıyor. Beymen Club 2012 modelleri dinamik ve enerji dolu tasarımlarıyla klasik giyime spor bir görüntü kazandırmayı başarıyor. Beymen Club 2012 modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz

beymen erkek2beymen erkek3beymen erkek4beymen erkek5beymen erkek6beymen erkek17

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI