Menu
Tablet menu

Colin’s 2012

colins-2012Dünya çapında giyim sektöründe öncü markalardan biri olan Colin’s ülkemizde de hatırı sayılır bir kitle tarafından tercih ediliyor. Colin’s 2012 modelleri yine birbirinden çarpıcı.

Colin’s 2012 Kreasyonu

Dünyada 580 mağazsıyla tüketicisine hizmet veren Colin’s ülkemizde de tercih edilen markalar sıralamasında her geçen gün üst sıralara tırmanıyor. Colin’s bu ilgiyi fark etmiş olacak ki 2012 sezonunda ülkemizdeki mağaza sayısını 190’ a çıkardı. Bu, artık dünya ile aynı anda yeni çıkmış bir Colin’s ürününe sahip olabileceğimiz anlamına geliyor. Tasarım zenginliği ve kalitesiyle sektördeki diğer markalardan her daim bir basamak önde olan Colin’s, her sezon kendi çizgisi dâhilinde özgün tasarımlara imza atarak özellikle gençlerin tercih ettiği bir marka olmayı başarıyor. Önceki sezonlar gibi 2012 sezonuna da da iddialı giren Colin’s 2012 sezonu için hazırladığı tasarımları, dünyanın sayılı moda merkezinde kalabalık bir moda izleyicisine renkli showlarla tanıttı. 2012 sezonu için hazırlanan tasarımlarında üç ana temaya ter veren Colin’s, ilk temasında 1960’ların ve 70’lerin Rock kültürünün temsil ettiği asi ruhu yansıtan deri etek ve deri pantolon, kısa ceket ve yelekleri kullanarak kadın modellerinde efeminen bir görüntüyü, erkek modasında ise agresif ve sert bir çizgiyi ön plana çıkarıyor. “ Campus Britannica” adı verilen ikinci tema da ise okul yıllarında sıkça kullandığımız el örgüsü ve trikoların oluşturduğu üst kıyafetler, ekose gömlekler ve rahat kesimli denim pantolonlar mevcut. “ Glamorous Girl” isimiyle tüketiciye sunulan son tema da ise parti kültüründen esinlenen Colin’s 2012 sezonu için dikkat çekmeyi seven sıra dışı temalardan hoşlananlar için oldukça ideal seçenekler sunmayı başarıyor. Colin’s 2012 sezonu kreasyonunun bulunduğu Colin’s 2012 modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

colins-bayan-2012colins-2012-erkek

Colin’s 2012 Bayan Kot Pantolon Modelleri

2012 sezonunda birçok farklı tekstil ürünüyle tüketicisiyle buluşan Colin’s, ülkemizde de en çok kot pantolon modelleriyle tanınıyor. 2012 sezonu için hazırladığı kot pantolon tasarımlarıyla fark yaratmayı başaran Colin’s denim giyinmeyi sevenler için oldukça geniş bir ürün kataloğuyla karşımızda. Her bir pantolon üretimi için metrelerce denim kumaş kullanarak özenle hazırlanan Colin’s 2012 modelleri, düğmeli ve fermuarlı tasarımlarının yanı sıra denim giyimde pek de alışkın olmadığımız kahverengi ve bordo gibi renkler de içeriyor. Kalça ve bel kesimleri günün beklentilerine yanıt verebilecek modern temalarla hazırlanan Colin’s bayan pantolonları 2012 sezonunda da bayanların gözdesi olacak çizgilerle Colin’s mağazalarında müşterisiyle buluşmayı bekliyor. Colin’s 2012 bayan kot pantolon modellerini içeren resimlere aşağıdan göz atabilirsiniz.

colins-2012-erkek

Öğeyi Oyla
(2 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI