Menu
Tablet menu

Dolce Gabbana 2012

Dolce-Gabbana-20122012 Dolce Gabbana erkek deri mont modelleri göz alıcı. İşte karşınızda 2012 Dolce Gabbana deri mont modelleri.

Dolce Gabbana 2012 Modelleri

Domenico dolce ve Stefano gabbana tarafından 1985 yaratılan ve dünyada sayısız tüketicisi olan Dolce gabbana, birçok farklı alanda yarattığı benzersiz ürünleriyle her zaman dikkat çekmeyi başaran bir marka olmuştur. Parfümden gece kıyafetlerine gözlükten saate kadar ürettiği her ürünle tüketicisinin beğenisini kazanan ve dünyada belki de en çok taklit ürünü piyasada dolaşan efsane marka Dolce gabbana, piyasa değerini 700 milyon euro gibi dudak uçuklatan bir rakam ulaştırarak bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış görünüyor.  Özellikle abiye kıyafetleri dünyada moda çevreleri tarafından eşsiz bulunan Dolce Gabbana son dönemde erkek modasında vermiş olduğu ürünlerle bir hayli eleştiri alsa da 2012 sezonu için hazırladığı deri mont modelleriyle bu kötü etkiyi gidereceğe benziyor. 2012 Dolce Gabbana deri mont modellerine göz attığımızda, ceket kesimlerinin klasik tarzdan uzak daha sportif bir görüntüyle karşımıza çıktığını gözlemliyoruz. Asimetrik üst cepli modellerin yanı sıra deri ceketlerde pek de görmeye alışkın olmadığımız kapşonlu tasarımlar da Dolce Gabbana’nın 2012 sezonu için hazırladığı deri ceket modellerinde öne çıkan ayrıntılar. 2012 sezonu için hazırlanan Dolce Gabbana deri ceket modellerinin bazılarında bir Dolce Gabbana klasiği olan renk cümbüşünü gözlemlemek mümkün. Deri ceketlerin vazgeçilmez renkleri kahverengi ve siyahı 2012 modellerinde başarıyla kullanan Dolce Gabbana’nın, kırmızı ve  bordo gibi iddialı renkleri de koleksiyonunda çarpıcı bir şekilde kullandığını gözlemliyoruz. Dolce Gabbana 2012 deri ceket modellerinin tamamı fermuarlı olarak üretildi. Dolce Gabbana teknolojisiyle özel katkı maddeleriyle harmanlanarak hazırlanan kaliteli deriden üretilen 2012 Dolce Gabbana modelleri, diğer markalara oranla biraz pahalı gibi görünse de kaliteden ödün vermek istemeyenler için oldukça ideal seçenekler sunuyor. 2012 Dolce Gabbana deri ceket modellerine ve fiyatlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

2012-dolce-gabbana-erkek-deri-mont-modeli-012012-dolce-gabbana-erkek-deri-mont-modeli-022012-dolce-gabbana-erkek-deri-mont-modeli-032012-dolce-gabbana-erkek-deri-mont-modeli-062012-dolce-gabbana-erkek-deri-mont-modeli-borda-042012-dolce-gabbana-erkek-deri-mont-modeli-koyu-kahve-72012-dolce-gabbana-erkek-deri-mont-modeli-koyu-kirmizi-92012-dolce-gabbana-erkek-deri-mont-modeli-koyu-siyah-8

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Bu kategoriden diğerleri: « Kiğılı 2012 Colin’s 2012 »
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
  1. Yeni
  2. Yorumlar
KERATİN BAKIMI VE BREZİLYA FÖNÜ
SAÇLARIMIZ İÇİN KALICI BİR YÖNTEM
SAÇ TÜYÜ TRENDİ BAŞLADI! RENGARENK SAÇ TÜYLERİ İLE HERKESİ KISKANDIRIN!
ARGAN YAĞI VE BİTKİSEL BİR EL KREMİ ÖNERİSİ
SAÇ BAKIMI VE UZUN SÜRELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRME
EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE PORSELEN MAKYAJLA EN GÜZEL SİZ OLUN
ARGAN YAĞI BAKIMI İLE MÜKEMMEL SAÇLAR
PORSELEN MAKYAJ İLE KUSURSUZ CİLTLER
CİLDİNİZDE PORSELENİN IŞILTISI OLSUN
PORSELEN MAKYAJ HAKKINDA FARKLI DÜŞÜNCELER
KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN PORSELEN MAKYAJ
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI: ARGAN YAĞI
KERATİN BAKIMI İLE BREZİLYA FÖNÜ
KALICI FÖNLE YILIN YARISI FÖNLÜ SAÇLARA SAHİP OLUN
PORSELEN PUDRA VE PUDRA TONLARI